Autorius: Virs Dievo

Tikriausiai didžiausią kiekį antraščių per pastaruosius metus sugeneravusi žaidimų socialiniams tinklams ir mobiliesiems įrenginiams kūrėja Zynga debiutuos prestižiškiausiame žaidimų industrijos renginyje profesionalams E3, vyksiančiame šių metų birželio 5 – 7 dienomis Los Andžele, JAV. Tikėtina, kad kompanija norės pritraukti itin daug dėmesio naujajai žaidimų platformai internete “Zynga Platform”, šiuo metu veikiančioje beta stadijoje.

Tačiau tokios kompanijos kaip NCSoft bei Atari nusprendė praleisti šiųmetinį renginį. NCSoft pakomentavo, kad jiems svarbiau yra parodyti savo žaidimus žaidėjams, o ne profesionalams, kas perfrazavus reiškia – “Gamescom” mums yra nepalyginamai svarbesnis, nei snobiškas “E3”, kuriame didžiąją dalimi reikia daryti kuo geresnį įspūdį vis labiau paikstančiai žaidimų industrijos žiniasklaidai.

Priminsime, kad “E3” paroda nėra prieinama eiliniams žaidėjams – tai uždaras renginys, skirtas tik industrijos profesionalams ir žiniasklaidai. Ar dalyvaus renginyje nepareiškė ir tokie gigantai kaip “Nexon” ir “Blizzard”.