Antruosius GeekPropagandos metus pradedame džiugiomis žiniomis: po ilgai trukusių nesutarimų tarp Disney ir Sony Pictures galiausiai buvo priimtas sprendimas vis tik leisti Žmogaus Voro personažui gyvuoti MCU (Marvel Cinematic Universe) leidyboje.

Šiandien bene populiariausiu Marvel personažu laikomas Žmogus Voras dar visai neseniai buvo įtrauktas į finansiniais nesutarimais grįstą ginčą, kurio dėka iš MCU turėjo būti pašalinta Tom Holland vaidinama Peter Parker’io versija. Deja, nors Disney laiko viso MCU vairą, teisės į Žmogaus Voro filmus jau ištisus dešimtmečius priklauso Sony Pictures. Įvykus nesutarimams pelno dalybų klausimais šios dvi kompanijos nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Laimei, penktadienį populiariosios kultūros pasaulį pasiekė gera žinia: abi kompanijos pasiekė kompromisą ir netgi ruošiasi kartu kurti trečiąjį filmą “Spider-Man Homecoming” serijoje. Šį kartą Disney sutiko prisijungti prie filmo finansavimo ir pretenduoja į 25% filmo pelno. Naujasis filmas, kurio pavadinimas dar neskelbiamas, pasirodys 2021 Liepos 16 d., o pagrindinį superherojų jame ir toliau vaidins Tom Holland.

Šio susitarimo dėka Žmogus Voras ir toliau turės teisę dalyvauti ateities MCU kino filmuose. Welcome back, Spidey!

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!