Žaismo DNR jungiasi prie GeekPropaganda.lt!

Šiuos metus Žaismo DNR kolektyvas pradėjo išgyvendamas išties neramų laikotarpį. Keitėsi ne tik kalendoriniai metai, tačiau ir mūsų komandos narių asmeninių gyvenimų aplinkybės. Rokiruotės vyko ne tik gyvenime, tačiau vykdomuose projektuose. Su dalimi komandos pradėjome kurti naują populiariosios kultūros žurnalą, tuo pat metu bandėme užčiuopti žaidimų industrijos pulsą ir organizuoti savus renginius.

Tačiau, kaip dažnai būna, persiplėšti per keletą skirtingų projektų sekėsi labai sunkiai. Šiuos procesus netruko pastebėti ir ištikimiausi Žaismo DNR fanai, kuriems teko iškęsti net keletą mėnesių trukusią tylą… O dabar labai džiaugiamės galėdami tą tylą nutraukti. Norime paskelbti, kad jungiamės prie GeekPorpaganda.lt kolektyvo, kuris per šį laikotarpį tapo mūsų draugais bei padėjo išmokti žaisti ne tik solo

Per eilę metų kartu su visa Žaismo DNR komanda prikaupėme išties rimtą papkę turinio, kurį talpinome ne tik YouTube kanale, tačiau ir savo internetinėje svetainėje. Norėdami išsaugoti šiuos žaidimų pasaulio metraščius, visą svetainės archyvą saugiai perkėlėme į GeekPropaganda.lt puslapį. Senuosius Žaismo DNR tekstus galite rasti specialioje kategorijoje ČIA! Na, o jei ieškote kažkokio konretaus teksto, kviečiame pasinaudoti patogia svetainės paieška. Galbūt ne iš karto, tačiau bėgant laikui ketiname šiuos tekstus dar kartą peržvelgti bei suredaguoti pritaikant vartymui šiame puslapyje.

O dabar šiek tiek apie ateitį, kuri nusimato išties šviesi. Išsprendę visus administracinius ir techninius klausimus, galime nudžiuginti visus Žaismo DNR fanus paskelbdami, kad grįžtame į eterį. Jau artimiausiu metu mūsų YouTube kanalą papildys net keletas naujų žaidimų apžvalgų, o šiuos naujus internetinius namus gausybė naujų su žaidimais susijusių tekstų. Galite laukti ne tik naujienų, tačiau ir įdomių tekstinio formato apžvalgų, nuomonių bei kitokio superinio turinio.

Tie, kurie apie visas Žaismo DNR naujienas sužinodavo socialiniuose tinkluose, neturėtų jaudintis – Žaismo DNR Facebook puslapis ir toliau skelbs visas su kanalu susijusias naujienas bei dalinsis nuorodomis į naujus straipsnius, kuriuos talpinsime čia. Ačiū už jūsų kantrybę ir tikimės palaikymo ateityje.

Visada jūsų,

A komanda

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!