Ką veikti žaidėjams, kuriuos karantinas privertė likti namuose? Žinoma, kad žaisti žaidimus ir mušti rekordus. Didžiausia žaidimų platforma „Steam“ paskelbė, kad praėjusį buvo pasiektas naujas vienu metu prie platformos prisijungusių žaidėjų rekordas. Prisijungusių žaidėjų piko metu prie platformos buvo prisijungę 20 milijonų žaidėjų. Iš jų visų 6,2 milijonų tuo metu ne tik naršė „Steam“ siūlomą žaidimų katalogą, bet žaidė mėgstamus žaidimus.

Šiuo metu „Steam“ populiarumo viršūnėje yra įsitaisę trys žaidimai. Daugiausia žaidėjų sulaukia prieš mėnesį savo populiarumo rekordą sumušęs „Counter-Strike: Global Offensive“. Artimiausi šio žaidimo konkurentai yra „Dota 2“ ir „Rainbow Six Siege“.

Vienu metu prisijungusių žaidėjų skaičiaus rekordus „Steam“ pradėjo mušti šių metų pradžioje, kuomet Kinijoje buvo pradėtos taikyti savi-izoliacijos priemonės ėmus plisti COVID-19 virusui. Sausį platformoje buvo užfiksuotas rekordinis 18,5 milijonų žaidėjų skaičius, kuris buvo sumuštas vasario 2 dieną pasiektus 18,8 milijonus.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!