Pagaliau paaiškėjo tiksli World of Warcraft: Classic išleidimo data, tačiau tai - dar ne viskas, ką šiais metais mums siūlo Blizzard!

Pagaliau paaiškėjo tiksli World of Warcraft: Classic išleidimo data – šių metų rugpjūčio 27 d. Penkioliktųjų žaidimo metinių proga Blizzard taip pat išleidžia ir kolekcinį žaidimo atributikos rinkinį su įspūdingai atrodančia Ragnaros statulėle.

Rugpjūčio 27-ą žaidėjai bus kviečiami sugrįžti į tokį Azerotą, kokį jį šiandien pamena tik patys seniausi žaidimo veteranai. Drums of War Patch 1.12 atitiksiantis žaidimas suteiks galimybę ir vėl (o galbūt tik pirmąjį kartą) prisiliesti prie klasikinio World of Warcraft pasaulio: nukeliauti į 40-ties žmonių reidą Molten Core, kovoti klasikinėse Southshore ir Tarren Mill PvP kovose, atverti viso serverio pastangų reikalaujančius Ahn’Qiraj vartus ir dar daug, daug daugiau. Tai bus maloni patirtis ne tik tiems, kurie išsiilgo originalaus žaidimo, bet ir tiems, kurie Iki šiol tik ir varvino seilę klausydamiesi veteranų prisiminimų!

15th Anniversary Collector’s Edition

Ragnaros

Kartu su World of Warcraft: Classic pasirodo ir penkioliktąsias žaidimo metines minintis kolekcinis atributikos rinkinys su Molten Core finalinio bosos – Ragnaros – statulėle. Rinkinys kainuos apie 100 JAV dolerių, o jo viduje mūsų laukia štai kas:

  • 25+ cm aukščio Ragnaros statulėlė
  • Prisegamas ženkliukas “Onyxia”
  • Pelės kilimėlis su Azeroto žemėlapiu
  • Grafiniai darbai žaidimo tema
  • Alabaster Stonetalon bei Alabaster Thunderwing mount’ai žaidime

Kolekcinis rinkinys prekyboje pasirodys rugpjūčio 8 d. Išankstiniai užsakymai priimami jau dabar, Blizzard Gear parduotuvėje.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!