warhammer stalo žaidimai wargame
Renginyje apsilankė ir savo įspūdžius video reportaže įamžino Agnė Juškėnaitė.

Kovo 30-31 dienomis vykęs WARGAME WEEKEND’19 renginys kvietė visus – tiek mėgėjus, tiek profesionalus – pasinerti į wargame žanro stalo žaidimų pasaulį. Renginyje, nešdama #GeekPropagandos vėliavą apsilankė ir Agnė Juškėnaitė. Apie savo įspūdžius bei pirmąjį kartą wargame arenoje ji papasakos #GeekPropaganda video siužete:

Trumpai apie WARGAME WEEKEND’19:

  • Renginys vyko Vilniaus stalo žaidimų sostinėje – RIKIO stalo žaidimų klube. Panašaus turinio renginiais bei workshop’ais klubas užsiima jau ilgą laiką.
  • Renginio metu lankytojai buvo kviečiami susipažinti su wargame stalo žaidimų žanru ir sužaisti net 7 populiariausius šio žanro žaidimus. Kiekvieną žaidimą, kad ir koks jis atrodytų sudėtingas, perprasti maloniai pagelbėjo Rikio Klubo nariai bei darbuotojai. Savo pirmąjį wargame žaidimą – Warhammer: Age of Sigmar – išbandė ir renginyje apsilankiusi Agnė Juškėnaite. Jos įspūdžius bei žaidimo įrašą stebėkite video siužete.
  • Didžiulė wargame žaidimų dalis – karinės miniatiūros. Jų drožimu, klijavimu, dažymu ar modeliavimu šio renginio metu mėgavosi išskirtinai daug žmonių. Didžiausi šio kruopštaus užsiėmimo meistrai galėjo pristatyti savo sukurtas armijas miniatiūrų konkursui, kurio laimėtojai buvo renkami balsuojant renginio metu. Beje, jei ir jus žavi pasikrapštymai prie miniatiūrų, tačiau nežinote, nuo ko pradėti – Rikio Klubas kiekvieną pirmadienį kviečia į miniatiūrų dirbtuves pradedantiesiems!
  • WARGAME WEEKEND’19 – vienas iš daugelio numatomų renginių, įvyksiančių Rikio Klube per artimiausią pusmetį. Jei praleidote šią progą, apsilankykite artimiausiame iš jų! Pagr. renginio rėmėjais tapę Comic Con Baltics jums ruošia puikių prizų bei kokybišką renginių paletę.
  • Renginys visa savo esybe yra skirtas norintiems susipažinti ir pradėti žaisti wargame žanro stalo žaidimus, tačiau nenuvils ir šio hobio veteranų. Tolimesni Rikio Klubo renginiai taip pat bus skirti plačiai auditorijai – savo vietą ten ras ir stalo žaidimų veteranai ir šviežiausi pradedantieji.

Sekite naujienas #GeekPropagandoje ir nepraleiskite kitų renginių stalo žaidimų mėgėjams!


Liked it? Take a second to support GeekPropaganda on Patreon!