Kol vieni skundžiasi sekinančia karantino rutina, kūrybingos sielos fantastikos gerbėjai šį laikotarpį išnaudoja visu pajėgumu! Štai, Arjun Menon – profesionalus fotografas iš Indijos, į priverstinę izoliaciją pažvelgė kaip į galimybę sukurti dar vieną, šįkart vos per kelias dienas visą internetą pavergusį fotoprojektą. Bene populiariausio „DC Comics“ antagonisto Džokerio krytį kūrinyje „Free Fall“ tik su namų apyvokos priemonių pagalba įamžinęs autorius savo idėjos istorija pasidalino „Instagram“ paskyroje.

„Ši idėja man kilo beklausant „Gorillaz“ dainos „Plastic Beach“. Džokeris, krentantis nuo dangoraižio stogo, tačiau vis tik nerodantis jokių baimės ar pasigailėjimo ženklų! Na, buvimas psichopatu turi savų pliusų ir minusų“, – rašo fotografijos autorius.

Autorius: Arjun Menon

Arjun teigė norėjęs sukurti realistišką, tačiau ne pernelyg į akis krentančią didmiesčio aplinką. Kaip šią ir taip nelengvą užduotį apsunkino griežti karantino apribojimai – sunku ir įsivaizduoti!

„Pradėjau ieškoti, kas mano namuose galėtų tapti „dangoraižiu“: reikėjo kažko panašaus į ilgas, simetriškas grotas, pro kurias galėtų sklisti šviesa. Idealiu kandidatu tapo mano oro kondicionieriaus grotelės! Taip pat panaudojau ir du jo filtrus aplinkiniams pastatams sukurti. Klaviatūros, kolonėlės, svarmenys ir kiti namuose gulėję daiktai tapo mažesniais ar didesniais pastatais, kuriuos apšviečiau LED lemputėmis. Nuostabu, kad viską pavyko sukurti tik praktiniais efektais!“

Galiausiai, kai „miestas“ jau buvo pastatytas, beliko jį papuošti sniegu: čia fotografui pasitarnavo skutimosi kremas, kukurūzų miltai ir plaukų lakas.


„Sunkiausia buvo atrasti idealią veiksmo figūrėlės poziciją, kad ši atitiktų nuotraukos mastelį. Teko išbandyti ne vieną variantą, tačiau galiausiai atradau tobulą perspektyvą, o ir realistiškas figūrėlės (iš)pozavimas padėjo sukurti itin tikrą nuotraukos emociją“, – džiaugėsi A.Menon.

„Free Fall“ – tai tik vienas iš daugelio kūrinių, kuriuos Arjun Menon sukūrė naudodamas komiksų herojų veiksmo figūrėles. Kiti jo kūriniai pasakoja Terminator, Predator, Batman, Killer Croc, Bane bei Wolverine istorijas. Taip pat rasite ir daugiau Džokerį įamžinusių kūrinių.


Autorius pasakoja, kad imtis naujos foto-serijos jį privertė ne kas kitas, o mus visus kankinantis karantino nuobodulys. Nebeištvėręs jis ėmėsi ieškoti, ką galėtų nufotografuoti namuose, o už akies jam užkliuvo sena veiksmo figūrėlių kolekcija. Taip viskas ir prasidėjo…

„Staiga ėmiau eilinius buities daiktus matyti kaip abstrakčius objektus, potencialiai galinčius tapti naujais dizaino elementais. Tie daiktai galėjo būti išties bet kokie: nuo sūrio tarkos iki orkaitės ar kompiuterio dėžės. Atradau naują tikslą ir džiaugsmą – mečiau sau iššūkį iš namų apyvokos daiktų sukurti įtikinamus, kinematografiškus pasaulius, kuriuose galėtų atgyti komiksų herojai“, – pasakoja nuotraukų autorius. Na, o kas sakė, kad karantino metu nėra ką veikti?!

Štai kaip atrodo galutinis Arjun Menon darbo rezultatas:

Autorius: Arjun Menon
Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!