Vienas kino teatras Kanadoje, rodos, nusprendė pajuokauti ir "Pokemon: Detektyvas Pikachu" filmo premjeros juostą pakeisti siaubo filmu.

Vienas kino teatras Kanadoje, rodos, nusprendė šiek tiek pajuokauti ir “Pokemon: Detektyvas Pikachu” filmo premjeros juostą pakeisti siaubo filmu “Verkiančios Moters Prakeiksmas” . Žinoma, kino teatro atstovai teigia, jog tai – netyčinė klaida, tačiau mes niekaip negalime išmesti iš galvos įsivaizdavimo, kaip koks nors vienas kino teatro darbuotojas dabar kamputyje trina rankomis!

Kad kažkas vyksta ne pagal planą, kai kurie žiūrovai ėmė įtarti dar nė neprasidėjus filmui. Kino ekrane pasirodžiusios reklamos bei filmų anonsai nė iš tolo neatitiko vaikiško repertuaro, o po “Joker” ir “Child’s Play” anonsų dalis salėję buvusių vaikų puolė tiesiai į ašaras. Savo klaidą pastebėję filmo darbuotojai sustabdė prasidėjusį siaubo filmą ir perkėlė žiūrovus į kitą – “teisingą” – kino salę, kurioje jų jau laukė prasidėjęs ir laikinai sustabdytas “Pokemon: Detektyvas Pikachu” filmas.

Bandome įsivaizduoti, kaip panašioje situacijoje galėjome atsidurti ir mes, kuomet vykstant GeekPropaganda organizuotai išankstinei pokemonų filmo premjerai, šalimais esančioje salėje premjeravo filmas apie serijinį žudiką Tedą Bundį… Laimei, mus tą vakarą tegąsdino milžiniškas Charizardas!


“Pokemon: Detektyvas Pikachu” vis dar galite pamatyti Lietuvos kino teatruose. Nepraleiskite progos pasimėgauti legendinės frančizės pasirodymu kino ekranuose!