Autorius: Mangirdas

Vakar „Firewatch“ kūrėjai „Campo Santo“ paskelbė, kad prisijungs prie „Valve“ kompanijos. Savo blogo įraše „Firewatch“ kūrusi komanda teigė, kad toks sprendimas buvo priimtas po ilgų vidinių diskusijų. Pasak jų, prisijungimas prie „Valve“ nepakenks ir šiuo metu kuriamam antrajam studijos žaidimui „In the Valley of the Gods“, kuris bus išleista po „Valve“ vėliava.

Tiesa, „Campo Santo“ blogo įrašas neatskleidė daugiau detalių apie „In the Valley of the Gods“ žaidimo progresą. Kol kas žinoma, kad žaidimas tyrinės atokų Egipto dykumų slėnį, kuriame žaidėjas „atras lobius, kurie gali atnešti šlovę ir laimę arba paliks mirusius ir palaidos po smėliu“. Įdomu ir tai, kad naujasis žaidimas neseks įprastais „Valve“ pėdsakais ir greta PC platformos bus išleistas ir kitoms populiarioms konsolėms.

Toks „Valve“ pirkinys gali būti signalas, kad kompanija grįžta į žaidimų kūrimo sferą. Kompanijos vadovas Gabe Newel prieš keletą mėnesių prasitarė, kad „Valve“ ketina didinti savo kuriamų žaidimų kiekį. Šiuo metu „Valve“ studijoje taip pat kuriamas skaitmeninis kortų žaidimas „Arifact“, kuris bus vienas iš kelių planuojamų kompanijos žaidimų, kurie turėtų pasirodyti artimiausiu metu.