Tie, kurie taip kantriai laukė Valnir Rok atnaujinimų, gali pagaliau pasinerti į fantastišką Vikingų pasaulį, kuriame jūs spręsite savo likimą tarp bebaimių vikingų, gudrių prekybininkų ir žiaurių žvėrių.

Kas naujo Valnir Rok?

Atėjo šventinis metas, o Kalėdų Senelis dar nepasirodė. Jis pradingo ir niekas nežino, kur jis yra… Suraskite jį, ir gaukite vieną iš 2,000 ribotų Steam kodų Valnir Rok žaidimui! Jums reikės rasti Kalėdų Senelį Drekinbergo labirinte ir pasidalinti screenshot’u Facebook, Instagram arba Twitter platformoje. Nepamirškite uždėti hashtag’ą: #valnirsanta ir pasidalinti naujiena su savo draugais.

Taip pat neseniai Valnir Rok išleido svarbų atnaujinimą, kuris apima tikslesnį žalos apskaičiavimą ir atstumu pagrįstą strėlės kritimą. Taip pat patobulino daugelį kitų žaidimo detalių. Norėdami rasti išsamų atnaujinimų sąrašą, žiūrėkite čia. Pasak encurio GmbH generalinio direktoriaus, Sebastiano Rahmel: „Mes labai norime pristatyti Valnir Rok beta versiją artimiausiais mėnesiais. Todėl planuojame pridėti papildomą žaidimo turinį ir atsikratyti erzinančių ‘bug’ų’.”

Apie Valnir Rok

Valnir Rok yra internetinis daugumos žaidėjų “sandbox” RPG išlikimo žaidimas, įkvėptas skandinavų mitologijos. Žaidėjai atsiduria Valniro saloje ir turi padaryti viską, ko reikia norint išgyventi laukinių gyvūnų, mitinių žvėrių ir kovojančių dėl išlikimo žmonių žemėje. Būdamas užkietėjęs vikingų karys, turite nukauti savo priešus kruvinose kovose, kurti ir tobulinti kaimo infrastruktūrą ir suformuoti klaną, kad padidintumėte savo įtaką ir reputaciją.
Kaukitės prieš priešingus klanus, mokėkite premijas už nukautus priešus ir atraskite griuvėsių artefaktus, kad sulauktumėte dievų malonės. Visa tai ir daugiau galite patirti Valnir Rok Vikingų pasaulyje. 
Daugiau informacijos rasite: https://www.valnir.net/.

Liked it? Take a second to support GeekPropaganda on Patreon!