Autorius: Patarejas

Tiesiausias kelias parodyti žaidimų industrijai savo sugebėjimus, talentą – na vienu žodžiu – GENIJŲ, yra sukurti žaidimą. Lengviausias kelias – adventure tipo žaidimas, nes šiuo iš esmės linijinio siužeto žanru, galima parodyti visus esminius privalumus,  kurie ypač vertinami šiuolaikiniame žaidimų kūrėjuje. Tai ir gebėjimas sugalvoti užvedantį bei intirguojantį siužetą, talentas perteikti vientisą ir patrauklią žaidimo stilistiką, bei parašyti juokingus ir tuo pačiu nenuobodžius dialogus.

dirtysplit2
Baxteris nelinkęs kalbėtis su automobiliais

Tokia talentų puokšte savo pristato Vokietijos žaidimų kūrėjas Uwe Sittigas, atsagingas už nūnai nemokamai platinamą trumpą, tačiau pakankamai linksmą detektyvą “Dirty Split”.

dirtysplit3
Tiesiog eilinė diena, eiliniame policijos padalinyje

Žaidime jūs – privatus sėklys Alanas Baxteris, kurio užduotus atrasti tikrąjį plastinės chirurgijos daktaro žudiką (netikrasis, tačiau pirmas ir pagrindinis įtariamasis, nužudytojo žentas yra tikrai nekaltas). 1960-ųjų stilistika išpildytame ir to laikmečio dvasią vaizduojančiame žaidime Alanas keliaus po didžiuosius Amerikos miestus, rinkdamas įkalčius ir ieškodamas teisingo bylos sprendimo. Lengvas ir neįpareigojantis adventure vienam vakarui ir tik teigiamos emocijos.

“Dirty Split” parsisiųskite iš čia (190MB).

Oficialus žaidimo tinklapis

ŽPat.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!