Perskaitėte teisingai: žymiąją „Alien“ („Svetimas“ liet.) citatą -„Kosmose niekas neišgirs tavo šauksmo“ perėmė režisierius William Eubank su savo naujuoju filmu „Underwater“, kino ekranuose pasirodančiu 2020m. sausio 20d. kartu su vedančiąją rolę užimančia aktore Kristen Stewart.

„Alien“ frančizės fanai neišsigąskite – „Underwater“ tikrai nebus reboot ar soft-reboot filmas, siekiantis pritraukti ir sudominti naujus žiūrovus jau egzistuojančia frančize. Tačiau „Underwater“ jau nuo pirmųjų anonso sekundžių mums pateikia vaizdus tarsi iš pirmojo „Alien“ filmo ir sukuria itin artimą šiai siaubo žanro klasikai atmosferą.

„Norėdami išsigelbėti po žemės drebėjimo, mokslininkų komanda povandeninėje bazėje yra priversta vandenyno dugnu pereiti į kitą bazę, tačiau vietoje prieglobsčio jie atranda save izoliacijoje su nežinomos kilmės padaru, kuris pažadintas pradeda komandos medžioklę.“

Siužetas lyg ir jau kažkur matytas, ar ne? Kaip ir Kristen Stewart vaidinama action heroine – Norah – yra greičiausiai ne visai netyčiomis atkurta Sigourney Weaver vaidinta pagr. “Alien” herojė Ellen Ripley. Be abejo, tai yra pagirtina, nes kino ekranuose jau buvome pasigedę bad ass herojės, kovojančios prieš siaubingą kosminį ateivį (kuris šiuo atveju yra po vandeniu).

Net ir kadras iš filmo anonso, supažindinantis mus su bazės įgulą, atrodo kaip atkurta „Alien“ „paskutinės vakarienės“ scena ir, panašu, gali būti filmo kūrėjų duoklė mums – „Alien“ frančizės gerbėjams. O galbūt tai tiesiog studijos bandymas žaisti žiūrovų nostalgija siekiant pritraukti daugiau publikos?

The crew
bloody-disgusting.com nuotrauka

Kad ir kaip bebūtų, pirmojo anonso vaizdai yra pagirtini ir atrodo daug žadantys. Apibendrinant, štai ko galime tikėtis iš „Underwater“:

  • Klasikinės „Alien“ filmo atmosferos ir siaubo elementų: iš proto varančios izoliacijos su visą žudančiu monstru;
  • Bad ass pagrindinės istorijos herojės;
  • Mokslinės siaubo fantastikos;
  • Žmonių medžioklės povandeninėje bazėje;
  • Viliamės pamatyti ir šiek tiek mitologijos apie naująjį filmo monstrą bei jo kuriamą visatą; sąsajų su H.P.Lovecraft visatos „Dagon“ monstru. Ar viltys išsipildys – teks pamatyti patiems!
Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!