Šių metų Ubisoft E3 konferencija turėjo visko: spoksančių šunų, lietuviškos muzikos, šokančių pandų, samdomų šudikų chorą, televizijos serialą ir dar daug, daug daugiau. Kaip visuomet, mes jums paruošėmę trumpą apžvalgą to, kas svarbiausiojo įvyko Ubisoft komandos E3 pranešimo metu.

WATCH DOGS: LEGION

Siurprizas! Netikėta, nelaukta ir jau tikrai nenuleakinta dar likus savaitei iki E3 konferencijos: “Watch Dogs: Legion”! Apie ką mes čia taip neskaniai juokaujame, galite pasiskaityti mūsų straipsnyje, paspaudę čia.

Taigi, naujausias “Watch Dog” žaidimas leidžia mums įsikūnyti į bet kurį žaidime sutinkamą personažą, ko pasekoje mes galime žaisti už močiutę-žudikę ir tai yra viskas, apie ką mes svajojome. Pasirodymo data: 2020 Kovo 6d.


Televizijos serialas, pašiepiantis žaidimų kūrimo industriją?

Vienas smagesnių ir keistesnių konferencijos posūkių – naujo “It’s Always Sunny in Philadelphia” serialo kūrėjo darbo pristatymas. Scenoje pasirodęs Rob McElgenney pristatė naują humoristinį serialą, pašiepiantį žaidimų kūrimo industriją. Jis vadinsis “Mythic Quest: Raven’s Banquet” ir atrodo išties juokingai, tačiau… yra visiškai neaišku, kuo tai susiję su Ubisoft kompanija.


GHOST RECON + Punisher =

Ubisoft savotiškai pakartojo Microsoft scenarijų ir į sceną atvedė “Walking Dead” bei “Punisher” žvaigždę Jon Bernthal bei jo baisiai mielą ciuciką. Bičas vaidins svarbų vaidmenį naujausiame “Ghost Recon: Breakpoint” žaidime. Žaidimas pasirodys jau šį rudenį.


JUST DANCE 2020

Na, ką mes galime pasakyti: scenoje šoko pandos, spalvoti kombinezonai ir blizgantys vyrukai. Viso to esmė? “Just Dance” atkeliauja jau šį rudenį.


RAINBOW SIX: QUARANTINE

Ubisoft paskelbė naują Rainbow Six žaidimo seriją su co-op žaidimo moduliu. Apie žaidimą kol kas tėra žinoma tik tiek, kad “Rainbow Six: Quarantine” bus “komandinis išgyvenimo žaidimas”, kuriamas visiškai naujos žaidimų kūrėjų komandos vienoje iš Ubisoft studijų.


THE DIVISION filmas atkeliauja į Netflix’ą

Nepaisant visų atnaujinimų ir papildymų, didžiausiu siurprizu Division pristatyme tapo paskutinė vedėjo ištarta eilutė: “The Division” komanda jau kurį laiką dirba prie pilno metro filmo, kuris bus rodomas Netflix’e. Perspektyvu ar pernelyg pritempta…? Prie to pačio, “The Division 2” yra visiškai nemokamas birželio 13-16 dienomis.

UBISOFT paleidžia UPLAY prenumeratą

E3 konferencijos metu taip pat sužinojome, kad Ubisoft dirba ties asmeniniu prenumeratos servisu – UPlay Plus kuris kainuos 14,99$ / mėn ir leis prenumeratoriams mėgautis daugiau, nei šimtu Ubisoft leidžiamų žaidimų, įskaitant jų papildymus. Prenumerata pradės veikti jau šį rudenį.


Naujame Ubisoft žaidime – lietuviška muzika

Ubisoft pristatė visiškai naują ir ganėtinai naujos formos žaidimą – “Roller Champions”. Tai konkurencingas daugelio žaidėjų žaidimas, savo stiliumi primenantis futuristinius elementus ir, hey – visiškai nemokamas!

Na, o smagiausia tai, kad oficialiu žaidimo pristatymo garso takeliu tapo Beatričės Pundžiūtės – Beatrich daina “Superstar”. Tai tapo išties maloniu siurprizu lietuviškiesiems žiūrovams, o net ir didžiausiu skeptikai turi pripažinti, jog daina puikiai tiko naujo žaidimo tematikai.


ASSASSIN’S CREED ODYSSEY papildymai ir naujienos

Visų mylimas “Assassin’s Creed” žaidimas gavo riebių atnaujinimų. Vienu svarbiausių iš jų tapo “creator mode” atnaujinimas, leidžiantis žaidėjams kurti savo istoriją bei misijas. Šiandien šis atnaujinimas yra prieinamas visiems nemokamoje beta versijoje.

Taip pat žaidimo kūrėjų komanda pristatė ir kai ką visiškai naujo bei netikėto: kol “Assassin’s Creed Odyssey” žaidimas nagrinėja graikų istoriją, komanda pristato naują, kiek mažesnį žaidimą, kuriame gilinsis į graikų mitologiją: “Gods and Monsters”. Žaidimas pasirodys jau kitų metų sausį.


Nepraleiskite geekiškų naujienų ir daugiau E3 konferencijos apžvalgų – sekite GeekPropaganda Facebook’e!