Autorius: Mangirdas

Šią savaitę Wargaming.net kaip niekada dosniai pažėrė naujienų apie įvairius savo žaidimus ir naujus sandorius, tad štai trumpa santrauka tiems, kurie dar nespėjo susipažinti su šios kompanijos naujovėmis.

World of Warships sulaukė milžiniško atnaujinimų paketų, kuris sveria net 12 gigabaitų. Žaidime buvo perdirbtas aplinkos apšvietimas, atsirado nauja „Dynamo“ operacija, pridėta keletas naujų laivų ir naujas uostas. Papildymo vyšnaite turėtų tapti žaidime atsiradę minų laukai.

Taip pat praėjusią savaitę Wargaming.net paskelbė, kad pradėjo bendradarbiavimą su Britų kūrėjų kompanija „Splash Damage“. Ši nepriklausoma studija žaidimų industrijoje debiutavo su daug populiarumo sulaukusia „Wolfenstein: Enemy Territory“. Vėliau jie kūrė daugelio žaidėjų patirtis tokiems žaidimams, kaip „Doom 3“, „Batman: Arkham Origins“ ir „Gears of War“. Beje, kompanija yra sukūrusi ir savo žaidimų, o Lietuvos žaidėjai be jokios abejonės yra girdėję apie jų darbą „Brink“.
Kol kas daug detalių apie bendrą „Wargaming.net“ ir „Splash Damage“ produktą ar produktus daug žinių nėra, tačiau kompanija žada, kad tai bus visiškai naujas žaidimas.

Ir galiausiai didysis „Wargaming.net“ hitas „World of Tanks“, kuris sulaukė tikros šventės. Visame pasaulyję šią savaitę startuojantis naujasis Christopher Nolan filmas „Dunkirk“ nebuvo pamirštas ir tankų žaidime. Žaidimas sulaukė atnaujinimo pavadinto „Remember Dunkirk“ ir pristatė 3 temines misijas, kurių metu žaidėjai gali užsidirbti specialių kosmetinių atnaujinimų savo tankams ir lėktuvams.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!