Jau tapo tradicija, kad pasikeitus metų laikui, startuoja ir naujas „Protagonistas“.

Jau tapo tradicija, kad pasikeitus metų laikui, startuoja ir naujas „Protagonistas“. Pavasarišką skaitmeninę žurnalo versiją rasite čia:

Tai jau trečiasis „Protagonisto“ apsireiškimas, kuris ir vėl gavosi storesnis nei planavome iš pat pradžių. Tai reiškia, kad ne tik kad paneigėme išankstines prognozes apie išsikvėpimą, tačiau taip pat atradome naujų talentingų autorių, kurie visus jus džiugins be galo įdomiais pasakojimais.

Dėka galybės nuostabių žmonių ir skirtingų jų pomėgių trečiasis žurnalas gavosi labai įvairus. Pavasario puslapiuose skyrėme dėmesio ne tik naujiems bei jau seniau pamėgtiems fantastikos kūriniams, tačiau ir įdomiems pašnekovams. Šį kartą pakalbinome net kelis Lietuvos kūrėjus – animatorius, menininkus, žaidimų kūrėjus bei rašytojus. Tikimės, kad pokalbiai su jais leis jums artimiau susipažinti su jų darbu ir ne vieną iš jūsų paskatins pasidomėti plačiau.

Galiausiai, trečiąjį savo žurnalą papildėme mokslu. Tai – savotiškas eksperimentas, kurį sugalvojome perskaitę ne vieną dešimtį skaitytojų atsiliepimų. Jei tokios skilties trūko vieniems, greičiausiai jos pasigedo ir kiti. Žinoma, kaip ir įprasta „Protagonistui“, viskas pateikta per fantastikos ir populiariosios kultūros prizmę, tad tikimės, kad šios naujos temos tiks ir patiks. Visą temų sąrašą galite rasti paveiksliuke žemiau.

Už visą šį gėrį ir už galimybę skaitmeninę versiją skaityti nemokamai norime padėkoti žurnalo rėmėjams, kurie suteikia „Protagonistui“ reikalingus resursus – „Eneba“, „Rikis“, „KuroNeko“, „Spacebar“ bei „World of Games“.

Fizinis žurnalas parduotuvėse pasirodys pirmadienį. Jei į lauką kišti nosies nesinori, savo kopiją internetu galite užsisakyti mūsų partnerių parduotuvėse jau dabar. Nuorodos žemiau…

Žurnalu taip pat prekiauja Spacebar.gg bei Kamehame.lt!

Jei norite tapti žurnalo rėmėju, apsilankykite žurnalo Patreon’e, kur jau galite prenumeruoti ketvirtąjį numerį skirta vasarai.