Nuo pat Rebirth pradžios kūręs Tamsos Riterio istoriją, autorius sustos ties #85 numeriu ir perleis kūrybą kol kas dar neatskleistai kūrėjų komandai.

DC komiksai paskelbė netikėtą naujieną: nuo šių metų gruodžio mėnesio Tom King’as neberašys Batman serijos, o vietoj to peršoks į kitą, Batman/Catwoman dueto santykius narpliojantį komikso traukinį. Nuo pat Rebirth pradžios kūręs Tamsos Riterio istoriją, autorius sustos ties #85 numeriu ir perleis kūrybą kol kas dar neatskleistai kūrėjų komandai.

Kartu su kolega Clay Mann, Batman’o kūrėjas tikisi sukurti “Batman/Catwoman” 12-os numerių seriją, kurioje greičiausiai bus plėtojami pastaruoju metu itin susikomplikavę dviejų herojų santykiai. Tuo tarpu “Batman” serija, kuria pastaruoju metu galėjome gėrėtis kas antrą savaitę, vėl grįš prie vieno numerio per mėnesį. Nuo 2020 m. sausio šį komiksą galėsime įsigyti kartu su naująja “Batman/Catwoman” serija, o kitų komiksų serijų leidybos grafikai didesnių pokyčių nepatirs.

Savo sprendimą dueto serijai autorius argumentavo teigdamas, jog tai yra dar viena proga sukurti tai, ką jau sukūrė Morrison’o “Batman and Robin” serija – ambicingą, jaudinančią istoriją, kuri užbaigia daugybės metų istorijas ir dar kartelį nusako, kas toks yra, buvo ir bus Batman’as.

“Šis komiksas bus apie tai, apie ką iki šiol buvo visos geriausios Batman’o istorijos: herojaus sugebėjimą baimę paversti narsa, skausmą viltimi, emocinę traumą – meile. Tai istorija, kurią visuomet norėjau papasakoti ir labai džiaugiuosi, kad galiu tai padaryti su vienu geriausiu savo srityje – Clay Mann.” – pasakojo Tom King.

Autorius teigė, kad jam išties sunku palikti Batman’o rašytojo poziciją, tačiau imasi to siekdamas sukurti šedevrą ir išpildyti savo seną svajonę. Ar šie skambūs užmojai pasitvirtins ir ar išties išvysime kažką naujo ir įspūdingo T.King’o kūrinyje – sužinosime tik kitų metų sausį.


Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!