The Witcher, sukurtas lenkų rašytojo Andrzej Sapkowski, iš knygų ir kompiuterinių ekranų keliasi į Netflix.

Geriausio kompiuterinio žaidimo titulą 2015 metais pelnęs The Witcher 3: Wild Hunt sukurtas remiantis Andrzej Sapkowski knygomis ir trumpomis istorijomis, The Witcher TV series jau drebina internetą savo vaizdo anonsais ir skelbia premjerą šių metų gruodžio 20d. Netflix tinkle.

Tačiau, nors The Witcher serija ir yra labiausiai žinoma dėl The Witcher žaidimų sagos, sukurtos CD Projekt Red kūrėjų, Netflix kuriamos TV serijos remsis Andrzej Sapkowski knygomis. Žaidimų fanai neturėtu per daug tuo nusivilti, kadangi serialo nuotraukose jau galima pamatyti ir žymią „vonios“ sceną, kuri žada „fan service“ The Witcher žaidėjams.

„The witcher Geralt, a mutated monster hunter, struggles to find his place in a world where people often prove more wicked than beast.“  – Šitaip Netflix aprašo savo naujai sukurtą ir greit pasirodančią fantastikos dramą The Witcher (TV series) sukurtą Lauren Schmidt Hissrich.

Tiems, kurie nėra pažįstami su The Witcher serijos žaidimais ir knygomis, matyti Henry Cavill (“Man Of Steel”) su ilgais, baltais, žibančiais plaukais bei mosuojantį kalaviju bus gal kiek neįprasta, tačiau The Witcher serijos žada užimti Games of Thrones vietą mūsų ekranuose bei širdyse.

The Witcher istorijų gausa ir sukurtas pasaulis turi ką pasiūlyti net septyniems sezonams, kuriuos jau spėjo apgalvoti serialo kūrėja Lauren Schmidt Hissrich, tačiau kol kas kūrėjai orentuosis tik į pirmą sezoną.„Pirmuoju sezonu bandysime spręsti klausimą, kaip žiūrovams parodyti istorijas, kurios juos įtrauktų ir sudomintų sekti serialą daug metų į priekį.“ – PC Gamer interviu kalbėjo Lauren S. Hissrich.

The Witcher istorija seka Geraltą – per Continent žemyną klajojantį samdomą monstrų medžiotoją, kurio kelias susikerta su galinga burtininke ir jauna princese, besupamą tamsių paslapčių.

Geralt, vaidinamas Henry Cavill, yra samdomas medžiotojas, mokytas „The School of Wolf“, kuriojejis, kaip The Wicher, buvo sukurtas per daugybę išbandymų. Jie jam suteikė jo mutantiškas galias padedančias monstrų medžioklėje. Taigi, Geraltas tuo ir užsiima – keliauja per Continent žemyną su savo ištikimu kompanionu arkliu „Roach“, medžioja monstrus mainais į užmokestį ir bando išlikti pasaulyje kur jo kilmė neretai yra engiama.

Henry Cavill atkaklumas žada tinkamai išpildytą personažo rolę.

Entertainment Tonight interviu Henry Cavill kalbėjo apie tai, kad būdamas didžiulis The Witcher knygų ir žaidimų fanas buvo pasiruošęs nesustoti tol, kol negaus Geralt vaidmens.

„Išgirdęs, kad bus kuriamas The Witcher aš savo agentams nedaviau ramybės kasdien jiems skambinėdamas ir klausdamas apie vaidmenį ir susitikimus kol galiausiai gavau iš jų patvirtinimą.“

Prie Henry Cavill taip pat prisijungs Anya Chalotra kaip burtininkė ir Geralto simpatija Yennefer, bei Freya Allan, kaip princesę su ją gaubiančiomis tamsiomis paslaptimis – Ciri. (Radiotimes)

Nuotrauka Vg247.com

Serialo žanra(i) ir antrasis sezonas

Vizualinių efektų vadovas Julian Parry SFX žurnalui atskleidė, kad The Witcher serialas „linksta į siaubo žanrą. Tačiau, nors serialas ir bando išryškinti siaubo žanro elementus, nereikia pamiršti, kad Geraltas medžioja monstrus pasitelkdamas kalaviją ir magiją. Fantastikos elementų seriale netrūksime, tuo labiau, kai The Witcher pasaulis egzistuoja tamsiuose viduramžiuose, kuriuose apstu burtininkų, princesių ir mitinių monstrų.


Panašu, kad The Witcher dar oficialiai nepasirodęs pirmasis sezonas jau susilaukė Netflix pripažinimo, šitaip pažymėdamas gerą Geralto monstrų medžiojimo sezono startą ir serialo pratesimą į antrąjį sezoną. Apie tai savo twitter paskyroje paskelbė serialo kūrėja Lauren Schmidt Hissrich.

TL;DR: Ko tikėtis iš The Witcher Netflix serijų?

  • Fantastinio pasaulio, paremto Slavų mitologija.
  • Geralto, mosuojančio kalaviju prieš monstrus ir žmones.
  • Neįprastos šeimos santykių sukūrimo tarp  Geralto, Ciri, ir Yennefer, ieškant tiesos pavojingame pasaulyje.
  • Herojaus, kuris daugelio yra paišomas kaip monstras.
  • Siaubo fantastikos elementų.
  • Vietoj „Pagrindinio blogio“ serijose matysime veikėjų gerąsias ir blogąsias puses, kurios kurs konfliktus ir santykius pasaulyje.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!