#GeekPropaganda skaitytojos straipsnis, pristatantis kompiuteriniu žaidimu paremtą grafinę novelę.

Jei jus, kaip „The Last Of Us“ žaidimo gerbėjus domina pilna Elės (Ellie) ir Railey (Riley) istorija, jums pasisekė: dar 2013 m.Dark Horse Comics išleido keturių dalių grafinę novelę, pasakojančią apie Elės ir Railey susipažinimą. Štai ką mums pasakoja novelės istorija:


Dėmesio! Toliau susidursite su novelės turiniu.


Pirmoji dalis

Pirmojoje novelės dalyje sužinome, kad Elė pradeda lankyti naują internatinę mokyklą. Būtent pačią pirmąją dieną mergaitė užsitraukia vyresnių bendramokslių nemalonę vos prežengusi mokyklos slenkstį. Vyresnieji mokiniai užpuola Elę, bet netikėtai įsikiša Railey ir užpuolikus didvyriškai nuveja šalin.

Antroji dalis

Antrojoje dalyje Elė su Railey vidurį nakties pabėga iš mokyklos teritorijoje esančio bendrabučio į miestą. Railey Elę nusiveda pas savo draugą, įsikūrusį apleistame prekybos centre, kuris sutinka leisti Elei pajodinėti žirgu. Manau, Railey pasielgė labai mielai, paprašiusi tokios paslaugos dėl Elės. Juk ji niekada nebuvo mačiusi žirgo, o juolabiau juo jojusi.

Trečioji dalis:

Trečiojoje dalyje netoli prekybos centro pasigirsta sprogimai. Vejamos smalsumo, mergaitės nubėga pasidairyti kas vyksta. Deja, per tą patį smalsumą jos į nagus pakliūna jau gerai žinomai grupuotei – „Fireflies“.

Ketvirtoji dalis:

Ketvirtojoje dalyje paaiškėja, kad „Fireflies“ lyderė Marlin (Marlene), pažinojusi Elės motiną, turi dukrai skirtą laišką. Marlin Elei apie jos motiną Aną (Anna) nieko nepasakoja, nes panašu, jog Elė nepasirengusi tiesai. Kad ir kokia toji tiesa, sužinosime tik „The Last Of Us“ antrojoje žaidimo dalyje.

Ar verta skaityti šią novelę?

Labai rekomenduoju perskaityti šią novelę. Nors ir trumpa, tačiau puiki istorija, leidusi labiau pasinerti į Railey asmenybę bei charakterio bruožus. Juk iš „The Last Of Us“ žaidimo istorijos neturėjome tokios galimybės labiau priartėti prie Railey, kaip asmenybės. Galėjome susidaryti jos paveikslą tik pagal Elės prisiminimus. Deja, Lietuvoje įsigyti šios novelės greičiausiai nepavyks, tačiau ją galite rasti internete arba peržvelgti motion comics video serijas, paskirtas kiekvienai novelės daliai.

1
2


3

4