Autorius: Mangirdas

Prieš keturis metus parduotuvėse pasirodžiusi pirmoji „The Crew“ žaidimo dalis buvo vertinama gana skeptiškai, tačiau ilgainiui surado savo žaidėjų ratą, o arkadinio stiliaus lenktynės palietė pakankamai širdžių, kad būtų verta išleisti antrąją žaidimo dalį. Tačiau „The Crew 2“ galima vadinti visiškai nauju žaidimu, kuris neturi nieko bendro su savo pirmtaku.

Nuo pat žaidimo pradžios žaidėjas gauna valdyti neaiškų vaikiną, kurio tikslas – tapti geriausiu lenktynininku visose lenktynių šakose. „The Crew 2“ prisotintas naujomis lenktynių trasomis, automobiliais, bolidais, valtimis, lėktuvais bei motociklais.

„The Crew 2“ turi tris lenktynių šakas: automobilių, motorizuotų valčių bei aviacijos. Kiekviena šaka turi dar keletą atskirų kategorijų, pavyzdžiui pasirinkę automobilių lenktynes mes galėsime išmėginti jėgas važiuojant bekele, žiedinėse ar miesto lenktynėse, drifto trasoje ir panašiai. Lygiai taip pat išskirstytos ir likusios lenktynių šakos , o tai užtikrina, kad žaidėjams netrūks naujovių bandant vis naujas rungtis ir trasas.

Kadangi „The Crew 2“ įvardijamas kaip lentynių žanro žaidimas, natūralu, kad žvilgsnis krypsta į judančios priemonės valdymą ir elgseną, priklausomai nuo kelio po padangomis ar kitų aplinkos veiksnių. Automobilių valdymas kaip įprasta tokiuose arkadiniuose žaidimuose nėra itin tikslus ir detalus. Ir jeigu sugalvotumėte palyginti mechaninius ir fizikinius parametrus su rimtesniais lenktynių simuliatoriais tektų rimtai nusiminti.

Vis tik teigiame, kad „The Crew 2“ nėra blogas žaidimas, tačiau nepateisino į jį dėtų vilčių. Nemažai neišdirbtų detalių rėžia akį, o iš keletą metų kurto kūrinio norėtųsi daugiau realizmo. Vis dėl to, smagus greičio pojūtis, nutrūktgalviškos lenktynės, gražūs automobiliai ir skirtingos lenktynių šakos paįvairina sunkią lenktynininko monotoniją.

Daugiau apie žaidimą galite sužinoti šios video apžvalgoje: