Artėjantis Žmogaus-Šikšnosparnio jubiliejus atneš išties ypatingo turinio šio herojaus gerbėjams.

Kovo 30 d. ryškiausiam visų laikų komiksų herojui sukanka 80 metų.

Taip! Jau aštuoniasdešimt metų Tamsos Riteris gyvuoja kaip Gothamo didvyris, herojus ir teisingumo simbolis ne tik komiksų, bet ir mūsų, skaitytojų, pasaulyje. Pirmą kartą pasirodęs 1939m “Detective Comics” #27 numeryje, šiandien jis keliauja po nesuskaičiuojamą įvairovę pramoginių platformų: jo simboliu kasdien puošiasi žaislai, kolekciniai dirbiniai, video žaidimai, filmai bei knygos ar net namų apyvokos priemonės! Kažin, ar dar liko po saule tokių, kurie nežino šio įspūdingo herojaus vardo?

PASAULIS ŠVENČIA ŠIKŠNOSPARNĮ

Artėjantis Žmogaus-Šikšnosparnio jubiliejus atneš išties ypatingo turinio šio herojaus gerbėjams. Iki pat metų galo DC Comics kvies į Batman’ui dedikuotus renginius, susitikimus su kūrėjais, išskirtines pramogas bei, žinoma, ištikimiausiems fanams pasiūlys specialius riboto leidimo literatūros leidinius ir kolekcinius dirbinius.

Vienas pirmųjų šventinių įvykių šikšnosparniškoje padangėje nusimato jau šį mėnesį – deja, Jungtinėse Amerikos Valstijose, tad mums patekti į šventę bus kiek sunkiau – kur Warner Bros. planuoja mėnulio pilnaties fone paleisti pusantro milijono gyvų šikšnosparnių.

Taip pat jau šį mėnesį turi pasirodyti Detective Comics: 80 Years of Batman-The Deluxe Edition. Lietuvoje šią Batman’o 80-mečiui paminėti skirtą knygą galėsite įsigyti www.GeekShop.lt

Kovo 30 d. – per tikrąjį Batman’o gimtadienį – WonderCon’o lankytojai turės galimybę patekti į specialiai šiai progai sukurtą panelį, taip pat šis tas ypatingo lauks herojaus gerbėjų San Diego Comic Con’e šių metų birželį, o rugsėjo mėnesį visame pasaulyje įsižiebę Bat-Signals kvies paminėti tarptautinę Batman’o dieną.

Specialiai šiai progai buvo sukurtas ir custom artwork ‘as, skirtas paminėti įvairiems Batman’o istorijos laikotarpiams visų formų medijose. Šį darbą sukūrė DC dailininkai José Luis García-López bei Admira Wijaya ir jis tapo oficialia Batman’o jubiliejaus simbolika. Darbą galite parsisiųsti paspaudę ant paveikslėlio apačioje.
Dėmesio! Failo dydis 53.6MB ir 7246×9678.

Kartu su Tamsos Riteriu savotišką gimtadienį švenčia ir Detective Comics – kovo 27 d. išeina jubiliejinis 1000-asis komikso numeris. Daugiau apie tai, koks jis bus, ką matysime ant daugybės dešimčių viršelių variantų bei kur tai įsigyti Lietuvoje, galite skaityti čia: DETECTIVE COMICS #100

Metus truksiančiam herojaus jubiliejui pasiruošti padės ir specialiai DC Comics surinktas muzikinis grojaraštis Spotify. Na, o mes primename visiems Batman’o fanams, kad net jei ir nežadate keliauti po pasaulį idant atšvestumėte šį jubiliejų, nepraleiskite progos pasinaudoti bent jau Lietuvoje esančiomis galimybėmis (…ar namų sąlygomis susikurti Batman’o signalą)!

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!