Autorius: Tagio

Nors jau nekyla abejonių, jog „Red Dead Redemption II“ tikrai galėsime išbandyti šių metų pabaigoje, dar turėsime palaukti, kol „Take-Two“ išleis tęsinį kitai savo, kaip patys įvardina, didelei serijai. Tiesa, mes nežinome apie kokią seriją kompanija kalba.

Kovo 31 d. pasibaigusių praėjusių finansinių metų ataskaita parodė stiprius kompanijos finansinius rodiklius, prie kurių labiausiai prisidėjo „Grand Theft Auto Online“ ir „NBA 2K19“. 2019 finansiniais metais „Take-Two“ daugiausiai vilčių deda į „Red Dead Redemption II“, „NBA 2K20“ ir „WWE 2K20“ pardavimus.

Tačiau, pasirodo, iš šio žaidimų sąrašo buvo pašalintas dar vienas jau žinomos serijos tęsinys, kurio išleidimas atidėtas 2020 finansiniams metams. Tai reiškia, kad kuriamas ir dar neanonsuotas žaidimas bus išleistas laikotarpyje nuo 2019 metų balandžio iki 2020 metų kovo. Sprendimas atidėti žaidimo išleidimą buvo priimtas siekiant leisti kūrėjams suteikti daugiau laiko projekto tobulinimui. „Take-Two“ vadovas taip pat pridūrė, kad kompanija ir toliau nekantrauja išleisti šį žaidimą ir tikisi puikių rezultatų ateinančiais finansiniais metais.

Nors žaidimas nėra anonsuotas, spėliojimų netrūksta. Dažniausiai girdimas pavadinimas šią tema yra „Borderlands 3“ ir, panašu, tam yra pagrindo. Prieš kurį laiką sklandę gandai teigė, kad „Borderlands“ tęsinys bus anonsuotas E3 parodos metu. Tačiau „Take-Two“ ne tik nukėlė neanonsuoto projekto išleidimą, bet ir netrukus po finansinės ataskaitos paskelbė, kad parodoje nepristatys naujų žaidimų.