Tiesa, naujojo filmo teks gerokai palūkėti...

Vakar praūžė dar viena „Žvaigždžių Karų“ diena, kuri, kaip jau tapo įprasta, pažėrė gausių žinių apie mūsų mylimos franšizės ateitį. Sulaukėme naujų žaidimų ir serialų anonsų, tačiau ko gero smagiausia naujiena yra apie naują „Star Wars“ filmą. Pasak žinių, Taika Waititi režisuos bei su kolege Krysty Wilson-Cairns kartu rašys scenarijų naujam „Star Wars“ filmui.

Jei sukate galva, kur girdėjote šias pavardes, skubame į pagalbą. Taika Waititi režisavo „Thor: Ragnarok“ ir „Jojo Rabbit“, kurie abu sulaukė gausybės liaupsių. O štai jo kolegė Krysty Wilson-Cairns neseniai pasičiupo BAFTA apdovanojimą už „1917“ scenarijų.

Perskaitę pastaruosius pavadinimus nusiteikėte skeptiškai? Jums vertėtų nusiraminti. Taika Waititi tikrai nėra naujokas dirbant su „Žvaigždžių Karų“ visata. Šis žinomas režisierius prikišo savo nagus ir prie visai neseniai rodyto serialo „The Mandalorian“, kuriame ne tik paskolino balsą driodui IG-11, tačiau ir režisavo 8-ąjį serialo epizodą „Redemption“.

Žinoma, naujojo filmo teks gerokai palūkėti. Ne tik dėl dabartinės situacijos, tačiau ir dėl to, kad Taika Waititi turi dar keletą neužbaigtų darbų. Režisierius šiuo metu dirba su nauju MCU filmu „Thor: Love and Thunder“, kurio išleidimas visai neseniai buvo nukeltas iki 2022 metus.

Tačiau, gera žinoti, kad mūsų mėgstama franšizė atsidūrė išties talentingose rankose!

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!