Autorius: Artojas

Po ilgo laukimo, vilniečių Ivolgamus, PSP konsolei kurtas, projektas Fading Shadows netrukus šturmuos parduotuvių lentynas! Ir aš jau turėjau progos jį pakamuoti. Pirmą syk šiokią tokią, darbinę šio žaidimo versiją kaip spaudos atstovas mačiau prieš gan daug laiko. Ir nuo tada labai laukiau.

Tai pakankamai sudėtingas ir žiauriai įdomus galvosūkių žaidimas, kokių man taip trūksta ne tik, kad ant PSP bet ir apskritai gyvenime. Dabar esu įveikęs gal 10 iš 40-ies žaidimo lygių ir galiu pasakyti, kad nei kiek nenusivyliau projektu. Jis išties jėga. Beje apie tai liudija ir pastebimas pačios Sony ir užsienio spaudos dėmesys projektui. Pvz.: čia, čia ir čia, ir dar čia.

Žaidime mes valdome šviesos spindulį kuris savęs link traukia rutulį. Yra puiki ir užkabinanti istorija pasakojanti apie rutulio svarbą, bet jos nepasakosiu, kažkada netrukus rašysiu pilną žaidimo apžvalgą games.lt, ten ir paskaitysite :). Tai štai. Mes valdome spindulį, jį galime siaurinti arba platinti. Kuo spindulis siauresnis tuo didesnė trauka. Mūsų traukiamas šaratas gali būti vienoje iš trijų formų. Metalinis. Atsparus spindulio karščiui, atsparus smūgiams (todėl moka šokinėti), bet vandenyje rūdija. Medinis. Patekęs po mūsų spinduliu labai smagiai ir greitai sudega tačiau moka plaukti. Stiklinis. Taip pat dega pakištas po spinduliu, bet ne taip greitai kaip medinis. Gali ritinėtis po vandeniu, tačiau nėra atsparus smūgiams todėl susidūrimu su aplinka metu skilinėja, kol galiausiai sudūžta. Va ir visa mechanika.

Toliau viskas paprasta. Turim per 40 pasakiškų, dailių ir ganėtinai sudėtingų galvosūkių lygmenų per kuriuos turime pervaryti savo šaratą. Naudodamiesi specialiais transformatoriais keičiame jo būseną ir mąstome kaip būtų greičiau, patogiau ir mažiau pavojinga įveikti vieną ar kitą lygį. Dar galime rinkti deimančiukus (10 jų duoda +1 gyvybę šaratui) ir paslėptas artwork‘o dėlionės detales.

Prieš miegą būtinai padarau vieną lygį. Tokių intymių santykių su PSP neturėjau jau senai :).

Sveikinimai Ivolgamus!

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!