Autorius: Marius

„For Honor“ kūrėjai pranešė apie didžiausią ir kol kas ambicingiausią žaidimo atnaujinimą, kuris žaidėjus turėtų pasiekti 2018 metų spalio 16 dieną. Nauja frakcija su 4 naujais herojais, naujas 4×4 režimas, ryškūs grafikos paturbinimai ir neribotas vieno, bei dviejų asmenų co-op PVE režimas – visa tai atkeliauja su „Marching Fire“ atnaujinimu, kuris kaip reikiant įkaitino „Ubisoft E3“ konferencijos atmosferą.

Naujas Breach Mode

E3 konferencijos metu „Ubisoft“ paskelbė apie naują režimą Breach Mode, kuris bus žaidžiamas 4 prieš 4, naujame pilies žemėlapyje. Vienos komandos tikslas yra apginti pilį, o kitos – staigmena – prasibrauti pro pilies vartus ir nužudyti karalių, kuris pasitiks užkariautojus pilies kieme. Kiekviena komanda turės papildomų užduočių, taip pat po savą botų armiją, kuri padės įgyvendinti užduotis. Pranašaujama, kad Breach Mode mačų trukmė bus 20-30 minučių ilgesnė, nei bet kurio kito egzistuojančio režimo.

Pagrindinis puolančios komandos puolimo įrankis – taranas, kuris padės prasibrauti pro išorinę ir vidinę pilies sieną. Pramušę vidinę sieną, žaidėjai prasibraus į kiemą, kur turės įveikti karalių. O štai besiginančios komandoms žaidėjams nereikės rūpintis dėl savo turimų gyvybių. Komanda pralošia tik tuo atveju, jeigu nužudomas karalius. Pilies gynybai taip pat bus galima naudotis pilyje esančiais ginklais tokiais kaip balista ar ugnies katilai.

Wu Lin – nauja „For Honor“ frakcija

Prie jau žaidime egzistuojančių riterių, vikingų ir samurajų frakcijų prisijungs nauja, ketvirtoji frakcija – kinų kariai Wu Lin. Iki šiol žaidimą papildė ne vienas naujas herojus, tačiau tai pirmoji nauja frakcija po žaidimo išleidimo. Išleidimo metu frakciją sudarys 4 nauji herojai. Taip pat pranešama, kad naujieji herojai gaus ir istorijos naratyvus prieš prasidedant 8 sezonui.

Nemokamas „For Honor: Starter Edition“

Paskelbę apie artėjančius atnaujinimus 8 sezonui, žaidimo kūrėjai nusprendė praplėsti žaidimo gerbėjų gretas nemokama „For Honor: Starter Edition“ kopija PC auditorijai. Nemokama žaidimo kopija pasiekiama tik per „Uplay“ platformą, o ją galima įsigyti iki birželio 19 dienos, 2 valandos ryto Lietuvos laiku.