Autorius: Artojas

Šiandien taip pat spontaniškai kaip ir aną sykį priėmiau sprendimą pasistengti ir nuvažiuoti į KRI-2009. Heh. Tiesa kol kas šios svajonės įgyvendinimas ne visai priklauso nuo mano norų ir pastangų. Šviežiausias su paroda susijęs saitas yra KRI–2008, net ir labai turtingas resursas dtf.ru, kol kas nieko apie parodą nerašo. Išskyrus porą, nieko gero nežadančių, eilučių forume. Na, bet tikėdamasis, kad paroda vyks ir remdamasis svajonių siekimo principu, ėmiau ir nusiunčiau laišką parodos organizatoriams. Paroda paprastai vykdavo pirmoje metų pusėje, tai tikiuosi, kad bent jau kažką man atrašys.

Na blogiausiu atveju lieka alternatyva. Igromir 2009. Nors aš labiau norėčiau į KRI.Ai… Ir dar labai norėčiau, kad veiksmas vyktų šitam vat Kostmose!

Kodėl Rusija? Iš pradžių galvojau, kad esamomis sąlygomis kelionė į Rusiją būtų tiesiog pigesnis pasirinkimas nei į JAV, Japoniją ar tą pačią Vokietiją. Bet realiai tai priežastis šiek tiek kita. Maskva juk ne Rusija :).

Priežastis ta, kad per pastaruosius metus visiškai atitrūkau nuo Rusijos žaidimų kūrimo pramonės. O Rusai tikrai turi ką pasiūlyt. Kurį laiką turėjau garbės būti lietuviškojo „Game.EXE“ redaktorium. Va tais laikais tai žinojau viską! Apskritai tas žurnalas padėjo man lavinti požiūrį į žaidimus, už ką iki šiol esu didžiai dėkingas jojo autoriams. Žodžiu noras nuvažiuoti ten ir pažiūrėti Rusiškojo Gamedev virtuvę yra jau labai senai. Ir dabar tai daryti pats laikas.

Baisiausia tai, kad spontaniška mintis į galva šovė būnant ne namie. Jei renginio data labai nekis, ji šiek tiek kirsis su mūsų šeimyniniais planais… Irma, jei skaitai, kol kas nesijaudink, dar niekas neaišku. Kai bus aišku tikrai viską suderinsim :).

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!