Autorius: Marius

„Team Meat“ apie „Super Meat Boy Forever“ pranešė dar 2014 metais. Žaidimas pristatomas kaip pirmojo „Super Meat Boy“ tęsinys, tačiau su savimi atsineša ir ryškių pasikeitimų. Kūrėjai tikina, kad net ir įnešus naujovių, žaidimo valdymas ir toliau tobulai dera su lygių dizainu, todėl žaidimas tikrai nebus nuobodesnis ar lengvesnis. Skirtingai nuo pirmosios dalies, kuomet Dr. Fetus pagrobia Meat Boy mylimąją Bandage Girl, šioje dalyje, valdant Meat Boy arba Bandage Girl, reikės išgelbėti jų dukrą Nugget.

Pagrindinis ir esminis žaidimo pasikeitimas – senąjį formatą keičia naujas auto-run rėžimas, žaidimo kontrolei paliekantis tik 2 mygtukus. Nepaisant to, valdomo personažo atliekamų veiksmų skaičius išsiplečia. Naujoje dalyje pereinant lygius bus galima ne tik pašokti, bet ir smūgiuoti arba spirti ir čiuožti. Visgi, neverta tikėtis pereiti lygius, ar visą žaidimą greičiau. Nepanašu, kad beviltiškumo jausmas, apninkantis užkritus ant pjūklo prieš pat baigiant lygį kur nors traukiasi.

Kūrėjai taip pat tikina sukūrę sistemą, kuri išlaiko balansą tarp žaidimo tempo ir sudėtingumo, tačiau leidžia lygius generuoti atsitiktine tvarka. Kiekvienas lygis sudaromas iš 40-50 mažesnių lygių, kurie kaskart išdėstomi skirtingai. Įveikus lygį, jis automatiškai perdaromas į sudėtingesnį, pridedant papildomų kliūčių.

Tiksli „Meat Boy Forever“ išleidimo data nėra paskelbta. „Team Meat“ savo puslapyje mini, kad tikisi išleisti žaidimą iki šių metų vasaros ir akivaizdu, kad procesas šiek tiek užtruko. „Super Meat Boy Forever“ galės žaisti Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PC ir Android bei iOS platformų žaidėjai.

Belaukiant, siūlau užmesti akį į interviu su vienu iš žaidimo kūrėjų Tommy Refenes Pax East 2018 parodoje, kur galima pamatyti ir šiek tiek „Super Meat Boy Forever“ žaismo, o tiems kurie girdi apie „Super Meat Boy“ pirmą kartą, dar yra laiko išbandyti pirmąją žaidimo dalį.