Autorius: Edvardas Vy

DC komiksais paremtas muštynių žaidimas Injustice 2 pasiekė Steam platformą ir kviečia žaidėjus į atvirą žaidimo beta testavimą.

Iki šiol šis žaidimas buvo skirtas išskirtinai konsolėms, tačiau spalio 25ąją atkeliavo ir į PC platformą. Už perkėlimo darbus atsakinga kompanija QLOC prieš tai dirbo ir su Mortal Kombat X versija PC sistemai.

Žaidime galima išvysti visiems puikiai žinomus DC visatos herojus – Supermeną, Batmaną, Wonder Woman, Aquaman, The Flash, Cyborg, Harley Quinn, Green Arrow bei daugelį kitų.

Jau minėtas Mortal Kombat X, po to kai jį apleido Warner, turėjo iškentėti labai daug PC žaidėjų kritikos, dėl didelio techninių problemų kiekio. O prisiminus tiesiog tragišką Batman: Arkham Knight startą PC platformoje, tikėjomės, jog tai bus paskutinė vinis į DC asmeniniams kompiuteriams skirtų port’ų karstą.

Warner ir NetherRealms kompanijos šešis mėnesius išbuvo visiškoje tyloje, kol netikėtai jų komunikacija vėl buvo atstatyta. Iš pradžių buvo teigiama, jog naujas žaidimo turinys bus pasiekiamas tik konsolių žaidėjams, tačiau galiausiai buvo paskelbta, kad šis naujas turinys atkeliaus ir į PC. Beta testai paprastai iššryškina žaidimo kodo problemas, taip pat pasiūlo atnaujinimų ir pataisymų. Visa tai leidžia kur kas pozityviau žvelgti į žaidimo išleidimą PC platformai.

Šaltinis: MCVUK.com