Autorius: Tagio

„Star Wars: Battlefront II“ žaidimo sukeltas triukšmas kompiuterinių žaidimų rinkoje ne tik netyla, bet ima skambėti vis garsiau. Kad ir kaip „Electronic Arts“ stengtųsi jį numalšinti…

Dar viena liūdnai pagarsėjusių monetizacijos sprendimų pasekmė – „Star Wars“ visatos gerbėjų kreipimasis į seriją valdančią kompaniją „Disney“, kuriame prašoma atimti iš „Electronic Arts“ ekskliuzyvinę teisę leisti „Žvaigždžių karų“ pavadinimu pažymėtus žaidimus. Tam buvo sukurta peticija, kurią jau pasirašė 36 tūkstančiai žaidėjų.

Peticijoje teigiama, kad per pastaruosius ketverius metus „Electronic Arts“ žaidėjams įrodė, jog mažai rūpinais žaidėjais ir kompanijai tenkančia atsakomybe, susijusia su „Žvaigždžių karų“ žaidimais. Ilgas peticijos tekstas pateiktas argumentuotai. Iš išvardintų argumentų galima išskirti tai, kad 2015 metais pasirodžiusio pirmojo „Star Wars: Battlefront“ kaina buvo 60 JAV dolerių išleidimo metu, o vėliau už visą papildomai išleistą parsisiunčiamą turinį buvo prašoma dar 50 JAV dolerių.

Dar vienas svarus įvardintas argumentas yra susijęs su neseniai uždarytos „Visceral Games“ studijos kurtu projektu. Ši studija kūrė žaidėjų dėmesį ypatingai traukusį  siužetinį vieno asmens veiksmo nuotykių žaidimą. Tačiau „EA“ nutraukė šio žaidimo kūrimą paskelbdami, kad žaidėjai pakankami nesidomi tokio tipo žaidimais. Tokį kompanijos požiūrį peticijos autoriai pavadino nesąmone.

Peticija baigiasi tokiais emocionaliais žodžiais: „Priimkite teisingą sprendimą, padarykite tai dėl žaidėjų – nutraukite šią beprasmybė ir atiduokite „Star Wars“ licenciją kūrėjui arba leidėjui, kuris iš tiesų elgtųsi su serija rūpestingai ir kokybiškai, nes jei paskutiniai 4 metai mums ką ir parodė, tai yra akivaizdu, kad „EA“ nerūpi šie dalykai“.

Šiuo metu su naujais dar neanonsuotais „Star Wars“ visatoje vykstančiais projektais dirba kelios vidinės „Electronic Arts“ studijos: „EA Motive Studios“, „Bioware“ ir „Respawn Entertianment“. Jei „Electronic Arts“ prarastų licenciją, galimai būtų nutrauktas ir šių žaidimų kūrimas.

Kieno rankose Jūs norėtumėte matyti „Star Wars“ serijos tolesnį plėtojimą?

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!