Skirtingai, nei praėjusiais metais, šių metų E3 konferencijoje “Square Enix” tikrai nenuvylė savo žiūrovų. Itin profesionali konferencija ir vienas po kito byrantys naujų žaidimų pristatymai nušlavė net didžiausius skeptikus! Jei neturėjote galimybės pamatyti jų konferencijos gyvai, mes jums paruošėme trumpą apžvalgą apie svarbiausius renginio momentus, tačiau labai rekomenduojame pažiūrėti visą kompanijos produkcijos pristatymą ir susipažinti su daugybę įvairiausių studijos pasiūlymų patiems.

FINAL FANTASY

Žinoma, didžiausių žiūrovų ovacijų susilaukė pačioje renginio pradžioje parodytas detalus “Final Fantasy VII Remake” anonsas ir gameplay pavyzdžiai. Turime pasakyti, kad tai buvo kol kas profesionaliausiai pristatytas žaidimas iš visko, ką matėme šių metų konferencijoje! Žaidimas pasirodys kitų metų kovo mėnesį.


Ir tai ne vienintelis FINAL FANTASY Remake’as!

Ne mažesnis kiekis klyksmų pasitiko ir dar vieną FF serijos naujieną – “Final Fantasy VIII” šiemet gauna savo remastered versiją, o “Final Fantasy Crystal Chronicles” bus perdarytas, atnaujintas ir netgi turės online multiplayer modulį. Žaidimas pasirodys visose platformose kažkuriuo metu jau šią žiemą.

Taip pat kompanija pristatė ir naują muzikos streaminimo servisą, kuriame galėsite rasti įspūdingiausius Final Fantasy muzikinius kūrinius, bei kalnus kitų, tiesa, gerokai mažesnių projektų po “Final Fantasy” pavadinimu. Ne, rimtai, daugiau nei pusė visos konferencijos buvo paskirta Final Fantasy serijai ir mes tuo nė kiek nesiskundžiame.

AVENGERS žaidimas nunešė visus įmanomus stogus

Sunku pasakyti, kokiomis ovacijomis buvo priimtas naujasis “Marvel’s Avengers” anonsas. Jau kitų metų gegužę pasirodantis žaidimas nebuvo jokia naujiena, tačiau iki šiol taip ir neturėjome galimybės pamatyti, kaip jis atrodo. Dalis žiūrovų nusivylė žaidimo grafika, o dar labiau tuo, kad žaidimo personažai buvo kuriami ne pagal filmo herojų atvaizdus (really?), tačiau iš esmės atsiliepimai apie žaidimo pristatymą išliko tik geri.

Apie tai, ko galime tikėtis žaidime, scenoje papasakojo žaidimo kūrėjai. Panašu, kad žaidimas turės ir online funkciją, kurios pagalba bus galima žaisti komandoje iki keturių žaidėjų. Norite tikėkite, norite – ne, tačiau kūrėjai pažadėjo, jog nebus ir jokių “pay to win” nesąmonių ar net paprasčiausių loot-box’ų, o visi žaidimo papildymai bus visiškai nemokami! Ar tai gali būti realybė, o gal jie sužais Bethesd’os scenarijų? Visą žaidimo pristatymą galite pamatyti video siužete žemiau:


Naujas veiksmo žaidimas: OUTRIDERS

Buvo pristatytas ir visiškai naujas “People Can Fly” studijos žaidimas “Outriders” – tai grupėms iki trijų žaidėjų skirtas co-op veiksmo žaidimas, savyje nešantis tamsią sci-fi atmosferą. Žaidimas pasirodys jau kitų metų vasarą.


Beveik 20 naujų žaidimų, remake’ų ar naujų papildymų

Mes apžvelgėme tik didžiausias konferencijos naujienas, tačiau “Square Enix” pristatė gerokai daugiau, nei tai. Atvirai sakant, tai buvo geriausia, ką iki šiol matėme E3 2019 konferencijoje! Norėdami sužinoti visas konferencijos naujienas, galite pažiūrėti visą Square Enix E3 2019 transliaciją žemiau:


Nepraleiskite geekiškų naujienų ir daugiau E3 konferencijos apžvalgų – sekite GeekPropaganda Facebook’e!