Autorius: Artojas

Gah! Šiandien gavau laiškutį, kad va po kelių valandų Vilniuj prasidės GameJam 09! Ajai kaip skaudžiai atsirūgo tai, kad jau senai nebestebiu apie ką kalba nacionaliniame gamedev forume. Savaitgalis tai griežtai suplanuotas. Vadinas ir vėl nepamatysiu kaip per lygiai 48 valandas padaromas žaidimas. GameJam tai toks renginukas, kuriame susirenka žmonės ir daro kompiuterinius žaidimus. Lygiai 48 valandoms renginio dalyviai užrakinami tamsiame požemyje ir misdami tik duona ir džiūvėsiais daro savo žaidimą tol, kol padaro. O gal ir ne visai taip. Gal jiems leidžia užsisakyti picą.
Šiemet Jam‘o dalyviai turi daugiau priežasčių stengtis, mat renginys tapo pasaulinio GlobalGameJam dalimi. Geriausius darbus organizatoriai ketina pristatyti GDC’09 konferencijos metu San Franciske.

Smalsu kaip tai vyksta? Renginys uždaras, bet jei tikrai labai, labai smalsu mėginkite susisiekti su renginio organizatoriais Aru (nearaz at gmail dot com) arba Renaldu (rej at unity3d dot com). Bent jau telefonu Renaldas minėjo, kad dėl lankymo valandų bus įmanoma susitarti :).

Šiandien tas labai retas atvejis, kai nuoširdžiai susierzinau, kad gyvenu ne Vilniuj.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!