Niekaip neapsisprendžiame, kas blogiau: tokia išdavystė ar kaina, kurios ji paprašė už figūrėles...

Neregėtai stipriai įsisiautėjus “Avengers: Endgame” haipui, juo užsikrėtė ir vienas Hong Kong’o gyventojas. Keturiasdešimtmetį perkopęs kino gerbėjas po filmo premjeros nusprendė įsigyti keletą Iron Man figūrėlių, tuo ne itin nudžiugindamas savo žmoną. Nepasitenkinimą “vaikišku” vyro hobiu išreiškusi moteris nusprendė pasinaudoti pirmąja proga, kuomet jos vyras keletui dienų paliko namus, ir visą jo naujai užgyventą turtą parduoti internete.

Įkėlusi keletą nuotraukų, ji paprašė viso labo 1000 KHD (113,45 EU) už visas, mažiausiai penkias filmo personažų figūrėles. Turbūt ir sakyti nereikia, kad net ir viena tokio “kalibro” figūrėlė, kokias matome nuotraukoje, dažniausiai kainuoja gerokai daugiau!

Slapukautoja rašė: “Mano vyras tapo tiesiog apsėstas to naujo “Avengers” filmo ir kiekvieną dieną po darbo parsineša po vieną, dvi naujas figūrėles. Jam jau virš keturiasdešimt – užteks elgtis kaip mažam vaikui! Mūsų namas ir taip nedidelis… Prašau, padėkite man atsikratyti šių figūrėlių. Geriausia – jei per artimiausias keletą dienų, kol mano vyro nėra namuose”.

Kaip manote, kaip elgėsi žmonės, pamatę tokį skelbimą? Dauguma, žinoma, pasibaisėjo tokiu moters slapukavimu ir netgi bandė ją atkalbinėti, neva tokias figūrėles jos vyras galėtų parduoti už daug didesnę kainą. Griežčiausi komentatoriai porai atvirai linkėjo skyrybų. Po negatyvių komentarų audros moteris pašalino skelbimą, tačiau figūrėlių likimas taip ir liko paslaptyje.


Kaip jūs reaguotumėte, jei prieš jūsų akis išdygtų toks nenuoširdus, tačiau viliojantis pasiūlymas? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose.