Autorius: Mangirdas

Didžiausias žaidimų kultūros renginys Baltijos regione „GameOn“ jau pradėjo komandų registraciją į CS:GO bei League of Legends eSporto turnyrus, kurių finalai vyks rugsėjo 16-17 dienomis parodų ir kongresų centre Litexpo.

2016-aisiais rekordinį dalyvių kiekį sutraukę populiariausių eSporto disciplinų turnyrai ir šiais metais sportininkams bus nemokami ir prieinami visiems, tad prieš finalinį etapą ant „GameOn“ renginio scenos komandos turės įrodyti savo pranašumą dar liepos pabaigoje startuojančiuose kvalifikaciniuose etapuose.

„Kiekvieną kartą stebint didžiausius pasaulio eSporto turnyrus norisi pajusti bent dalį to, ką jaučia minios žmonių galinčių dalyvauti tokio lygio renginiuose. Gera žinoti, kad ir mes prisidedame prie vis didėjančios eSporto scenos Lietuvoje, džiugu matyti fanus, kurie vis dažniau ryžtasi skanduoti savo favoritų vardus taip, kad jie išgirstų, o geriausias jausmas yra stebėti, kaip mūsų šalies talentai po truputį skinasi kelią į itin konkurencingą elektroninio sporto pasaulį“, – sakė „GameOn“ League of Legends turnyro koordinatorė Eglė Morkūnaitė.

Registracija į CS:GO turnyrą tęsiasi iki liepos 23-iosios, o į League of Legends turnyrą iki rugpjūčio pirmosios.

Daugiau informacijos apie vykstančius turnyrus bei registracijos formas galima rasti čia.