Skaitytojo straipsnis, rekomenduojantis populiaraus stalo žaidimo "Magic The Gathering" kompiuterinę versiją.

2017-tų metų rugsėjo pradžioje pasaulis išvydo naują free-to-play digital kortų žaidimą iš visiems mums žinomos “Magic” žaidimų serijos: Magic: The Gathering Arena. Kompiuterinių žaidimų pasaulyje šis žaidimas turi labai daug sub-pavadinimų: MTG Arena, Magic Arena ir MTGA. Jį drąsiai gali turėti bet kas, nes kol kas jis yra visiškai nemokamas ir greičiausiai tokiu ir liks. Be to, kadangi tai yra naujas žaidimas, o naujuose dalykuose norisi daug gerų dalykų, kiekvienais metais galime tikėtis kaladžių papildymo iki 1000 kortų (Now isn’t that fun?).

Nors ir yra ganėtinai naujas digital platformoje, MTGA jau spėjo būti prilygintas žinomam ir nemažiau mylimam “Hearthstone” žaidimui. Šie žaidimai lyginami dėl panašių garso efektų, spalvų gamų bei žaidimo lauko motyvų. Greičiausiai, dauguma skaitytojų pagalvotų, jog “neverta leisti laiko žaidžiant tokį pat žaidimą kaip Hearthstone”, bet drąsiai teigiu ir atsakau už savo žodžius – “Think again!”. Naujasis žaidimas beveik iš karto įtraukia ir sunkiai bepaleidžia net ir didžiausius minėtojo Heartstone fanus.

Nuo pat pradžių, Magic The Gathering buvo sukurtas kaip stalo žaidimas, kuris džiugino visus iš kartos į kartą, o ir dabar, kaip matome, šis žaidimas nestovi vietoje bei progresuoja kartu su technologiniu srautu.

Taigi, nedaugiažodžiaujant: rekomenduoju! Lendam į Google, suvedam Magic: The Gathering Arena, atsisiunčiame žaidimą ir susimatom arenos erdvėje! Peace out!