Autorius: Tagio

Faktas, kad šiemet sulauksime naujo populiariosios „Call of Duty“ serijos tęsinio. Nenuostabu ir tai, kad jau ima sklisti gandai apie dar neatskleistą žaidimą. Pasak portalo „Eurogamer“ šaltinių, šiemet sulauksime ketvirtosios „Black Ops“ dalies.

Teigiama, kad „Call of Duty: Black Ops 4“ yra kuriamas ankstesniųjų „Black Ops“ dalių kūrėjų studijoje „Treyarch“. Žaidimo išleidimo data, kaip ir galima tikėtis, yra numatoma šių metų rudenį.

Iki šiol „Black Ops“ žaidimai mus nukėlė į Šaltąjį karą, netolimą ateitį ir kiek tolimesnius 2065 metus. „Black Ops 3“ buvo tikru mokslinės fantastikos veiksmo žaidimu, tačiau „Black Ops 4“ turėtų nuo to atsitraukti. Po neigiamų atsiliepimų, kurių sulaukė 2016 metais išleistas „Infinite Warfare“, „Activision“ vėl nori seriją grąžinti prie buvusio realistiškumo.

„Black Ops 4“ pirmą kartą buvo paminėtas socialine tinkle „Twitter“ žurnalisto Marcus‘o Sellars‘o, kuris taip pat pareiškė, kad žaidimas kuriamas ir „Switch“ konsolei. Paskutinis „Call of Duty“ žaidimas, kuris buvo išleistas „Nintendo“ konsolei, yra 2013 metais debiutavęs „Ghosts“.

Praėjusį rudenį pasirodžiusio „Call of Duty: WWII“ pardavimai yra geresni, nei „Activision“ nuvylę „Infinite Warfare“ pardavimai, tačiau serija šiuo metu yra nutolusi nuo pardavimų aukso amžiaus. Būtent pirmoji „Black Ops“ dalis ir turi geriausiai parduodamo „Call of Duty“ žaidimo titulą.