Autorius: Artojas

Nors vietoj sutaupyta derėtų sakyti „neišleista tabakui“. Tai kas susitaupo, labai lengvai susivalgo per šokoladukus, saldainiukus ir du papildomus pavalgymus namie. Iki šiol būdavau sotus du syk pavalgęs, dabar į madą grįžta ir pavakariai ir vakarienė ir net naktipiečiais kartais. Blyneliai, košelės, karšti sumuštukai. Kaip vaikystėj žodžiu :)!

Iš to ką taip gražiai suplanavau, šią savaitę aš nežaidžiau Wii Fit ir WOW. Wii Fit, nes pasitvirtino Toxio spėjimas dėl sveikuoliškumo. Taip. Greičiausiai tai buvo tik šalutinis poveikis, kuris tęsėsi iki sekmadienio. Nes reikėjo griauti rutiną, užsiimti kažkuo nauju ir kažkur nukreipti mintis. Nuo pirmadienio nebreik :). Taip ir gavos, kad krosiuką prabėgti spėjau, o Wii Fit išpakuoti ne. Na bet vis tiek apžvelgti norisi. Bandysim :).

Taip pat nežaidžiau Killzone 2 kurio kol kas dar ir neturiu, o jo vietą užėmė Ninja Blade. Įspūdinga nesąmonė, kuri tikrai smeigė pasąmonėn. Ant dienų parašysiu kuo konkrečiai. Kažkaip nujaučiu, kad išsikraustęs į wordpress Žpat’as pateiks visai tai nesąmonei subalansuotą nuomonę.

Kas liečia Empire Total War ir Cryostasis, tai plano laikytis pavyko. Crysostasis pasirodė gerokai nuobodesnis ir nykesnis nei tikėjausi, tačiau kaip objektas skrodimui, jis ypač įdomus. Skrodimo ataskaita kitą savaitę.

Kitą savaitę manęs laukia Halo Wars ir jei viskas gerai, turėčiau gauti HAWX AK versijos preview/arba normalią pilna versiją kažkuriai iš konsolių. Taip pat testuosiu savo kantrybę su Street Fighter IV.

SideWinder X8 apžvalgą kurią ketinau parašyti vakar teko atidėti, dėl netikėtai užgriuvusio flashback‘o. Paskutines dvi dienas tikrai norėjosi rūkyt, manau tai susiję su miego trūkumu, kuris susijęs su vėl pasikeitusiu Oskaro paros režimu. Na bet kol kas laikomės. Keista, kad tarkim vakar dieną galėčiau įvardint kaip vieną sunkiausių visame šitame reikale. Bet savotiškai man tai patinka. Kažkada skaičiau kokią tai rusų autoriaus fantastinę knygą, kurioje herojus negėrė vaistų sunaikinančių bet kokius pachmelo pojūčius. Jis sakydavo, kad pagirios, tai toks dalykas kurį privalai atkentėt. Už tai, kad vakar buvo smagu. Kuo vakar buvo smagiau, tuo daugiau šiandien turi atkentėt. Užstrigo man tai. Užstrigo ir persipynė su Šapkovskio išvedžiojimais apie balansą. Tep. Šiaip ir aš pagirias esu linkęs atkentėti, išskyrus tuos atvejus kai būtina dirbti, ir tuos atvejus kai mano kančia, kankina kažką kitą.

Savaitgalį bandysiu trečią syki pasidaryti plovą. Jei viskas vėl ok, tai manau bus tema virtuvėlei.

Tai vava. Gero savaitgalio 🙂 (Tikiuosi orai bus ne prasti nei pastarąsias porą dienų).

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!