Balandžio 5 d. pasirodančia SHAZAM! premjerą kritikai iš viso pasaulio įvertino kaip... geriausią filmą DC kino istorijoje!

Balandžio 5 d. pasirodančia SHAZAM! premjerą kritikai iš viso pasaulio įvertino kaip… geriausią filmą DC kino istorijoje?!

Pasikaustykite prieš premjerą ir jūs! Mūsų draugai – kino projektas BUVAUKINE.LT paruošė išsamią, tačiau filmo siužeto nė kiek neatskleidžiančią recenziją. Pilną straipsnį ir daugiau kino naujienų rasite paspaudę ČIA.


Shazam!“ yra geriausias kada nors sukurtas „DC“ filmas. Stiprus nuotaikos užtaisas su daugybe veiksmo scenų, gerai parašyta herojaus evoliucijos linija, puikiai suvaidintais personažais ir nepriekaištingu humoru. Tai toks „DC“ darbas, kuris gali drąsiai konkuruoti su geriausiais „Marvel“ filmais.

Superherojai tapo bene kasdienybe didžiuosiuose kino ekranuose. Ir tikrai nenuostabu, kad sulaukiame vis naujo superherojų filmo bent kartą į mėnesį. Būna laikotarpių, kad kino studijos „Marvel“ ir „DC“ savo filmus leidžia vieną po kito, ir per du mėnesius gauname net tris filmus. Natūralu, kad tokia gausa istorijų gali pamažu imti atsibosti. Todėl kino kūrėjai vis bando atrasti naują formulę, pateikdami vis įvairesnius herojus. Naujasis „DC“ filmas „Shazam!“ žada būtent tai…


Sužinokite, kaip buvaukine.lt ekspertai įvertino “SHAZAM!” siužetą, aktorių darbą bei specialiuosius efektus ir ar jų vertinimas sutampa su jūsiškiu! Skaityti pratęsite paspaudę —–> ČIA <—–