Naujausiame Batman'o visatos seriale išgirsime Alfred Pennyworth'o priešistorę 1960-ų Londone.

Dviprasmiškai vertinamo serialo “Gotham” prodiuseris Bruno Heller į laisvę paleidžia dar vieną Batman’o visatos įkvėptą kūrinį, kurio pagrindinis veiksmas suksis apie Alfred Pennyworth – Briuso Veino, t.y. Batman’o liokajų. Tiksliau, apie jo jaunąsias dieneles, todėl Batman’o mes čia ir vėl nepamatysime.

So, let me get this straight:
Ko nori “Gotham” žiūrovai visame pasaulyje?
Vaidybinio serialo apie Batman’ą.
Ką mums duoda “Gotham” kūrėjai?
Serialą apie Batman’o liokajų tuo laikotarpiu, kai Batman’o jis dar nepažinojo.

AMERICA, EXPLAIN YOURSELF (meme reference intended).

Serialas “Pennyworth” pasakos legendinio Batman’o liokajaus istoriją: jaunas britų oro pajėgų karininkas po karinės tarnystės pradeda dirbti jaunam bilijonieriui Thomas Wayne 1960-ųjų Londone. Alfredas čia apibūdinamas taip:

Jack Bannon vaidinamas Pennyworth’as yra jaunatviškas, žavingas ir gudrus jaunuolis iš Londono miesto. Nuoširdus ir sąmojingas jis sudaro visai kitokį įspūdį, nei jo tikėtumėtės iš buvusio Didžiosios Britanijos oro pajėgų žudiko. Alfredas nežino, kaip į savo sielą susigrąžinti geraširdišką berniuką, kuriuo jis buvo prieš tai, kai buvo priverstas tapti šaltakrauju žudiku.

Jack Bannon ir Alfred Pennyworth

Serialą kuria pagrindiniai “Gotham” kūrėjai: Bruno Heller (prodiuseris/scenarijus) ir Danny Cannon (vykdantysis prodiuseris/režisierius). Pastarasis serialą žada pristatyti su “R” reitingu. Jau yra žinoma, kad seriale nepamatysime jokių mums pažįstamų personažų iš Batman’o priešų kolekcijos, tačiau sutiksime “archetipinius blogiečius bei blogiečius iš klasikinės britų literatūros”. Serialo režisierius užsiminė, kad galbūt pamatysime Alfredą kovojant su Jack The Ripper personažu. Pirmieji dešimt valandos trukmės epizodų pasirodys jau šį birželį.