Autorius: Edvardas Vy

Pagaliau, naujoji Total War serija turi pavadinimą.

Naujoji serija vadinsis A Total War Saga, o pirmasis serijos žaidimas bus pavadintas Thrones of Britannia. Naujos serijos privalumas ir išskirtinumas tas, kad kitaip, nei ankstesniuose Total War žaidimuose, kuriuose galėjome žaisti istoriniuose perioduose, nuo šiol mes galėsime pasinerti į pačius svarbiausius istorijos įvykius.

„878-ieji metai prieš Kristų, ginkluotasis Anglijos karalius Alfredas Didysis herojiškai atsilaikė prieš savo priešus Edingtono mūšyje, taip užkirsdamas kelią vikingų invazijai. Nubausti, tačiau nepalūžę, norvegų karvedžiai įsikūrė aplink Britaniją. Pirmą kartą per beveik 80 metų, žemė yra trapioje ramybės būsenoje,“ rašoma Steam platformos žaidimo aprašyme.

„Karaliai iš Anglijos, Škotijos, Airijos ir Velso, šioje saloje pajautė, jog artėja pokyčių metas – galimybių metas. Čia bus sutartys. Čia bus karas. Šioje sagoje, apie vienos didžiausių pasaulio valstybių pakilimą, jūs patirsite daug pergalių, kurios taps ateities legendų folkloru.

„Karaliai iškils. Tačiau nugalės tik vienas.“

Pagal šios dienos duomenis, žaidimas pasirodys kažkada 2018-aisiais metais ir tik PC platformai.

„Su Total War Saga serija, mūsų tikslas yra ištirti pagrindinius įvykius, svarbiausiose istorijos vietose ir laikmečiuose,“ sako serijos režisierius Mike Simpson. „Kitaip nei kuriant mūsų ankstesniuosius žaidimus, kurie buvo sukoncentruoti į tam tikrą vieną erą, su Total War Saga mes norime pateikti kur kas detalesnes, labiau apibrėžtas geografines lokacijas. Mes kuriam ypatingai detalius kampanijos žemėlapius, kurie stipriai bei įtikinamai perteiktų kultūrinius vietovių ypatumus, į kuriuos galės pasinerti žaidėjai. Manau, kad Total War Saga serija tobulai papildys mūsų ankstesnius žaidimus.“

O čia ir animuotas teaser’is:

Šaltinis: MCVuk.com