Autorius: Patarejas

Ok, visi žaidimų AND karštų vakarietiškų serialų gerbėjai pasislinkite arčiau. Nežinantiems papasakosiu (o tokių tikriausiai bus nemažai) apie kanadiečių serijalą jPod, pasakojantį apie eilinio žaidimų industrijos giganto (niekam ne paslaptis, kad tai realios kompanijos – EA prototipas) vieno iš padalinių kasdienį gyvenimą, tiek studijoje, tiek už jos ribų.

Pirmasis ir kolkas vienintėlis šio serijalo sezonas pasakoja apie šešerių žmonių kolektyvą kartais intensyviai, kartais linksmai ir atlaidžiai kuriantį riedlenčių (a ka Tony Hawk tipo) žaidimą. Vystantis siužetui, korporacinių sprendimų pasekoje kuriamas žaidimas keičiasi iki juoko ašaromis laistomo absurdo.

Pristatomasis filmukas:
http://www.youtube.com/watch?v=Av19KlsTM5Y

Nemaža dalis serialo veiksmo vyksta už jPod’o ribų, kur pagrindiniais smuikais griežia kanapes auginanti pagrindinio herojaus mamytė, bei valso šokio karalius, wannabe aktorius tėtukas. Nereikia pamiršti ir charizmatiškojo kiniečių gangsterio Kim Fongo, bei psicho projektų vadovo Styvo, na bet per daug nespoilinsiu… privalote visą tai pamatyti patys.

jPod serialas sukurtas pagal to paties pavadinimo kanadiečiu rašytojo Douglas Coupland romaną (per šį autorių aš ir sužinojau apie serialą). Pats knygos autorius dalyvavo serialo kurime. Gaila, kad po pirmo sezono serialas buvo sustabdytas, bet… gauti apdovanojimai, degantis fanų noras pamatyti naujus veikėjų nuotykius bei beprotiškas pirmo sezono DVD populiarumas (Amazon.ca DVD neliko akimirksniu) gali paskatinti serialo atgimimą.

Lietuvoje serialas pasiekiamas tik P2P tinklų pagalba – torrentais ir pan. Jūs tikriausiai žinote geras vieteles, tad nepatingėkite paieškoti jPod – garantuoju, nenusivilsite.

ŽPat.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!