Autorius: Dievas Tevas

Pradedame didžiausius Lietuvos žaidimų istorijoje rinkimus, kurie truks iki didžiausių švenčių laikotarpio ir vainikuos 2009-uosius metus – krizinius, gripinius, kultūrinius ir be jokios abejonės dieviškus. Visą šį mėnesį mes – “Dievo režimo” komanda ir jūs – mūsų brandūs, protingi ir išsilavinę skaitytojai rinksime Lietuvos žaidimų herojų. Taip, taip, galite sakyti – “Gamespot did it”, tačiau plastikinė vakarų nuomonė nebūtinai turi sutapti su mūsų šalies žaidėjų nuomone, tad norėdami įsitikinti ar kažkuo skiriamės nuo vakarų, dinamiškoje olimpinėje kovoje išsiaiškinsime kas yra kas Lietuvos žaidimų pasaulyje. Objektyvumo nereikia – tik asmeninė nuomonė iš dievo režimu dirbančios jūsų širdies.

Pirmajam etapui norime sudaryti 16 pačių pačiausių veikėjų sąrašą, kurie ir kausis dėl herojaus titulo. Tad šio įrašo komentaruose iki savaitės pabaigos dalinkitės savo kandidatūromis, kurios galiausiai suplauks į didelį sąrašą ir bus sugrupuotos aštuntfinalio etapo kovoms. Na o nuo pirmadienio prasidės santykių aiškinimasis:)

Tiesa, rinkimus rengiame su “PC GAMER Lietuva” palaiminimu, tad kiekvienas pasiūlęs savo kandidatūras turi šansą rinkimų pabaigoje laimėti “PC GAMER” ir “Dievo režimo” prizų paketą, tad – būkite aktyvūs.

DT.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!