Su didžiausiu malonumu dalinamės savo kūrybiniu kūdikiu – kartu su “Žaismo DNR” ir keleto unikalių kūrėjų komanda sukurptu lietuvišku populiariosios kultūros žurnalu “PROTAGONISTAS”!

Skaitmeninė žurnalo versija jau laukia savo skaitytojų internete ir yra visiškai nemokama. Tuo tarpu kolekcionieriai ir spausdinto žodžio gerbėjai fizinę kopiją galės įsigyti KuroNeko.lt parduotuvėje (Vytauto g. 8, Vilniuje, bei internete) jau nuo rugsėjo 16 d. Kviečiame skaityti!


Žurnale sau tinkamą tekstą ras kiekvienas populiariosios kultūros gerbėjas: čia jūsų laukia pokalbiai su Lietuvos grafinės literatūros kūrėjais, rašytojais, žaidimų kūrėjais, straipsniai apie populiariosios kultūros kūrinius bei jų istorijos subtilybes, gundančios rekomendacijos bei daugybę kitos naudingos informacijos. Žurnale taip pat nestinga ir fantastinių postringavimų bei originalių lietuviškų kūrinių. Na, o pirmojo “Protagonisto” viršelio autoriumi tapo ne kas kitas, o “GeekPropaganda” tekstuose jau aptartas Paulius Zakarauskas.

Savo nuomonę apie pirmąjį “Protagonisto” numerį jau galite pareikšti ir šioje apklausoje. Jei manote, kad šis projektas vertas jūsų dėmesio, mūsų darbo bei tolimesnio gyvavimo, galite paremti žurnalo gamybą Patreon paskyroje. Iki susiskaitymų!