Lietuvos geek-kultūrai aušta išties gražios dienos: jau visai netrukus, šių metų rudenį sulauksime pirmojo žurnalo “Protagonistas” numerio. Tai – nepriklausomas žurnalas populiariosios kultūros bei fantastikos gerbėjams, kuriame jus pasitiks jūsų mėgstamų medijų naujienos, interviu su jų kūrėjais, profesionalios apžvalgos, bei daugybė kito unikalaus autorinio turinio iš įvairių profesionalų populiariosios kultūros srityje.

Jau pirmąjame numeryje sutiksite ir po “Žaismo DNR” bei “GeekPropaganda” pavadinimais besislepiančius autorius, keletą jau pažįstamų, o galbūt ir dar negirdėtų lietuviškosios grafikos autorių, na, o pats “Protagonistas” su savo būsimais skaitytojais pirmąjį kartą pasisveikino jau vakar. Žurnalo Facebook paskyroje pasirodė štai tokia žinutė:

“Sveiki atvykę,
Tikriausiai svarstote, kas čia per puslapis ir kodėl jis vertas jūsų “laiko”. Taigi, norime prisistatyti… Protagonistas – tai naujas fantastikos ir populiariosios kultūros žurnalas, kuriame galėsite rasti gausybę įdomių tekstų, pokalbių ir kitokio turinio susijusio su knygomis, žaidimais, filmais bei komiksais.
Šiuo metu ruošiame pirmąjį žurnalo numerį, kurį ketiname išleisti šio rudens pradžioje (tikslią datą paskelbsime jau netrukus). Mūsų tikslas – sezoninis spausdintas žurnalas, tačiau greta to leisime ir skaitmeninę žurnalo versiją, kurią galėsite skaityti nemokamai. Kietai, ar ne?
Bet žurnalą smagu pačiupinėti, o tam, kad galėtume jį atspausdinti mums reikalinga jūsų pagalba. Jei norėtumėte tapti Protagonisto kolekcininku (kolekcionuoti tikrai bus ką), kviečiame palaikyti mus Patreon platformoje, kurioje galite užsisakyti ir spausdintą žurnalo versiją į namus:
https://www.patreon.com/Protagonistas
Tad duokit tą “laiką” ir sekit mūsų progresą… O jei turite savo idėjų, ar norite prisidėti, laukiame žinutės!”


Nors mūsų komanda jau žino, kokie gėriai savo skaitytojų laukia pirmąjame žurnalo numeryje (o patikėkite, bus daugiau, nei įspūdinga!), norėtume išgirsti ir jūsų lūkesčius: ką norėtumėte perskaityti artėjančiuose “Protagonisto” numeriuose ir kodėl? Palikite savo nuomonę komentaruose.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!