Autorius: Tagio

Prieš kurį laiką karą narkotikų karteliui paskelbęs „Tom Clancy‘s Ghost Recon: Wildlands“ pažymėjo metų sukaktį. Praėjusią savaitę „Ubisoft“ atskleidė, kad antraisiais žaidimo gyvavimo metais jo plėtojimas ne tik nebus nutrauktas, bet ir sulauks ne ką mažiau turinio nei praėjusiais metais.

Šiandien yra išleidžiamas pirmasis „Ghost Recon: Wildlands“ antrųjų metų papildymas, kuriame prie Vaiduoklių prisijungia ne kas kitas, o pats Semas Fišeris. Mums puikiai pažįstamas šiurkštusis šnipas padės Vaiduokliams ir ves juos naujoje kovoje su Santa Blanca karteliu. Tai atveria kelią techniškai paįvairintoms PvE užduotims, kuriose galėsime naudotis Semo Fišerio naktinio matymo akiniais ir Ketvirtojo Ešelono įranga. Nuo šiandien papildymą įsigijusiems žaidėjams visos užduotys išliks visam laikui, tačiau jas įvykdžius gautais trofėjais galėsime pasigirti tik iki gegužės 16 dienos.

 

Papildymas taip pat pristato ir naują veikėjo klasę, pavadintą „The Echelon“. Šis veikėjas – Fišerio vadovaujamos Ketvirtojo Ešelono komandos narys – ne tik naudojasi pažangesniais techniniais žaisliukais, bet ir leidžia mums pamatyti kas mūsų laukia už sienos, jei esantys objektai yra pakankamai arti.

„Special Operation 1: Splinter Cell“ yra pirmasis iš keturių šiemet pasirodysiančių „Ghost Recon: Wildlands“ papildymų.