Autorius: Mangirdas

Ilgamečiams „PlayStation“ konsolės fanams nereikia pristatinėti legendinės „God of War“ serijos, kurios žaidimai patiko ne tik veiksmo žaidimų, tačiau ir graikų mitologijos fanams. Nuo pat serijos starto „PlayStation 2“ konsolėje 2005 metais, „God of War“ tapo vienu iš pagrindinių „Playstation“ vardą garsinančių žaidimų. Praėjusį penktadienį „God of War“ savo istorijoje atvertė naują puslapį ir perkelė istoriją į Skandinavijos mitologiją.

Pirmą kartą anonsuotas 2016-ųjų „E3“ parodoje, „God of War“ bus pirmuoju orginaliu serijos žaidimu skirtu „Playstation 4“ konsolei. Žaidimo kūrėjai, „Santa Monica Studios“ sako, kad naujasis žaidimas turi išties intriguojančią naują istoriją apie karo dievą Kratos ir jo sūnų Atrėją. Negana to, kūrėjai taip pat ketina žaidėjus nustebinti dar nematyta naujos kartos grafika ir efektais. Pasak jų, pasikeitimų sulauks ir pats žaismas – nebeturėsime tradicinių ir serijos fanams puikiai pažįstamų ginklų, o tai reiškia kad kis ir kovų mechanika.

Naujajame „God of War“ taip pat žadama vaidmenų žaidimus primenanti įgūdžių tobulinimo sistema ir daugybė kitų naujovių, kurios ateina su naujaja konsolių karta. Įdomus faktas – žaidimo kūrėjai net nebando slėpti, kad „God of War“ serijos persikėlimas iš graikų į skandinavų mitologiją tik pirmasis žaidimas iš planuojamos ilgos serijos tasos.

Daugiau apie „God of War“ serijos istoriją galite sužinoti šios savaitės Žaismo DNR naujienų laidoje: