Autorius: Edvardas Vy

Praėjęs Juodasis penktadienis buvo puikus Jungtinės Karalystės geležies pardavėjams. Per Juodojo penktadienio savaitę ten buvo parduota daugiau nei 300,000 žaidimų konsolių.

Gameindustry.biz puslapis GfK, kuris atsakingas už UK topus, sakė, jog praėjęs penktadienis buvo 13-ta didžiausia diena UK mažmenininkams, nuo to laiko, kai prasidėjo pardavimų fiksavimas. Taip pat, per šį Juodajį Penktadienį UK gavo gerokai daugiau pajamų nei praėjusiais metais. Tikima, jog tokius pardavimus lėmė konsolių ir įvairių rinkinių akcijos, ypatingai Xbox One X, PS4 ir PS4 Pro kompiuteriams.

GfK direktorius Dorian Block pareiškė, jog PS4 ir Xbox One šiuo savo egzistavimo periodu vis dar yra parduodami ypač gerai. „Jei mes neskaičiuotume nešiojamų konsolių ir sutelktumėme dėmesį tik į namų konsoles, tai šio Juodojo penktadienio savaitė būtų sėkmingiausia nuo 2013-ųjų Juodojo penktadienio, kai rinkoje pasirodė PS4.“

Dauguma mažmenininkų pasirinko nesuteikti akcijos individualiai parduodamoms Nintendo Switch konsolėms. Vietoje to jie nusprendė parduoti konsolę, rinkinio pavidalu, kad padidinti pirkinio vertę. Dažniausiai sutinkamas rinkinys buvo kartu su Super Mario Odyssey ir Mario + Rabbids: Kingdom Battle žaidimais.

Šaltinis: Destructoid.com