Autorius: Edvardas Vy

Šiemet didelės sėkmės susilaukęs žaidimas PlayerUnknown‘s Battlegrounds debiutavo itin įspūdingai ir laimėjo net septynis skirtingus Gineso rekordus.

Šie rekordai yra:

  • Aktyviausiai žaidžiamas žaidimas Steam platformoje – užfiksuota 1,984,278 unikalių žaidėjų nuo spalio 10-os dienos.
  • Greičiausiai 100 milijonų dolerių pajamų susižėręs Steam Early Access žaidimas – 79 dienos, pasiekta Birželio 10ąją.
  • Pirmasis ne Valve kurtas žaidimas, daugiausia žaistas Steam platformoje – pirmą kartą atsidūręs Steam topo viršuje rugpjūčio 27-ąją.
  • Greičiausiai milijoną kopijų pardavęs Steam Early Access žaidimas – 16 dienų.
  • Daugiausia vienu metu Steam Early Access žaidimą žaidžiančių žaidėjų – 2.6 milijonai.
  • Daugiausia žaidėjų žaidžiančių vienu metu Steam platformoje – 2.6 milijonai.
  • Pirmasis Steam platformos žaidimas, pasiekęs 2 milijonus vienu metu žaidžiančių žaidėjų kiekį

Turėkite omenyje, jog skaičiai nuo apdovanojimų paskelbimo, spėjo paaugti. Šią savaitę žaidimas pasiekė naują rekordą – 2,866,566 žaidėjų, žaidžiančių vienu metu.

PUBG Gineso rekordų laimėjimai buvo paskelbti per Golden Joystic apdovanojimus, kur žaidimas taip pat laimėjo geriausio PC platformai skirto žaidimo ir geriausio tinklo žaidimo prizus.

„Mes esame sužavėti, kad Gineso pasaulio rekordai mus pastebėjo dėl mūsų milžiniško augimo ir, kas svarbiausia, kaip mes sudominom mūsų fanus, kad jie žaistų PUBG,“ pasakė PUBG korporacijos bosas CH Kim. „Mes stengiamės padaryti geriausią įmanomą žaidimą ir nuoširdžiai dėkojame visiems žaidėjams ir žiūrovams, kurie dalyvavo šitoje kelionėje kartu su mumis.“

PUBG Corp vyresnysis direktorius Woonghee Cho pridėjo: „Mes esame pagerbti, kad PUBG bendruomenė parodė tiek daug atsidavimo ir azarto mūsų žaidimui. Ačiū visiems, kas paremė PUBG per jo gyvavimo laiką nuo mūsų Early Access starto kovo mėnesį. Mes nuolat stengiamės tobulinti šį žaidimą, kurio PC ir Xbox Game Preview 1.0 versija pasirodys jau gruodį.“

Šaltinis: MCVuk.com