Autorius: Edvardas Vy

The Station yra pirmojo asmens žaidimas, kurio veiksmas vyksta kosmoso stotyje, tyrinėjančioje protingas ateivių civilizacijas. Žaidėjai turės atskleisti paslaptis, kurios nulems dviejų civilizacijų likimą.

Kaip jūs reaguotumėte, jei būtų atrasta protingų ateivių civilizacija, kuri geriau nei žmonija nusimanytų apie biologiją, chemiją, fiziką, religiją bei atsakytų į metafizinius klausimus, kuriems atsakymo mes dar neturime? O kas, jei protinga ateivių civilizacija būtų atrasta civilinio karo metu? Slapta kosmoso stotis, kurią sudaro maža, trijų žmonių įgula, ieškojo ateivių kultūros pėdsakų, norėdama užmegzti draugiškus santykius, tačiau įgulos signalas dingo. Nepavykstant užmegzti ryšio su įgula, buvo išsiųstas specialistas, kurio misija yra išsiaiškinti, kas nutiko kosminėje stotyje. Šio specialisto rolė ir atiteks žaidėjams. Žaidimo kūrėjai žada, kad tai, ką žaidėjai patirs žaisdami The Station, pakeis jų nuomonę apie imperializmą ir moralines vertybes.

Žaidimas tikrai ypatingas, nes prie jo dirba tikri žaidimų kūrimo veteranai, tarp kurių kompanijos Radical Entertainment vadovas David Fracchia, Kingdom of Amalur: Reckoning dizaineris Les Nelkin ir Bioschock Infinite bei Legue of Legends kompozitorius Duncan Watt.

Žaidimas  pasirodys PS4, Xbox One, PC, Mac bei Linux sistemoms.

Žiūrėkite žaidimo trailerį:

Šaltinis: gematsu.com