Autorius: Patarejas

Įdomus sutapimas, kad pirmasis šio blogo įrašas apie kontraversiškąjį Lineage II, yra tuo pačiu ir įrašas apie pirmają auką, pasiųsta anapilin dėl perdėtos aistros žaidimams.

Tikriausiai su makabriška šypsenėle skaitėme pranešimus iš Azijos ar JAV apie tai, kaip žmonės vienaip ar kitaip susiję su žaidimais sėjo smurtą, ar tiesiog per neapdairumą pasiuntė vieną kitą sielą į amžinosios medžioklės plotus. Į jų gretas stojo ir plungiškis Mindaugas, apakintas aistros, o tiksliau – patyręs nesėkmę žaidime pasitaškė krauju realybėje.

Taikinys – uošvės šuo, kurio Mindaugas matyt seniai nemėgo, bet tik susidariusi nemaloni situacija (žurnalistė parašė labai jau neaiškiai ir pernelyg žemiškai, bet spėju, kad Mindaugas buvo pramestas iš Lineage II gildijos) paskatino atsikratyti iš esmės niekuo detu padaru.

Istorija, beje, pirmame “Lietuvos ryto” puslapyje. Kokios bus šito precedento pasekmės – sunku numatyti, bet optimisto kruopelė manyje tikisi, kad bent dalis tėvų pagalvos prieš pirkdami Mature reitingo kompiuterinį žaidimą savo penkiamečiui.

Drama, kaip suprantu, vyko privačiame/piratiniame Lineage II serveryje.

Straipsnis papildomas ir specialisto nuomone, kuri, kaip bebūtų keista, yra gana objektyvi ir teisinga.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!