Pirmieji išankstinės premjeros žiūrovai jau dalinasi savo įspūdžiais apie filmą.

Turbūt nėra žmogaus, kuris nežinotų kas yra Pokemonai, ir jau tikrai nėra tokio, kuris nežinotų geltonkailio Pikachu. Jau daugybę metų vis iš naujo užkurdami susidomėjimo traukinį, šios frančizės kūrėjai visai netrukus paleis dar vieną didelį hitą: Gegužės 10 d. didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys live-action filmas “Pokemon: Detective Pikachu”.

Ši naujiena buvo pasitikta didžiausiomis ovacijomis, o taip pat ir sunerimusiomis dvejonėmis: ar “atgiję” pokemonai bus tokie pat mieli, kokiais juos įsivaizdavome? Ar žemas R.Reynolds balsas atitinka Pikachu charakterį? Ar filmo kūrėjai nesugadins (o taip juk neretai pasitaiko!) ilgametės, fanų mylimos frančizės?

Laimei, atsakymą į savo abejones gavome šiek tiek anksčiau, nei tikėjomės: filmo žiniasklaidos turo metu Warner Bros. parodė išankstinę filmo premjerą Tokyo kino teatre ir leido žiūrovams pasidalinti įspūdžiais socialinėse medijose. Atviros recenzijos dar neskelbiamos, tačiau štai kokiais įspūdžiais apie filmą pasidalino kai kurie išansktinės premjeros žiūrovai:


Nors Pokemonai paskui save ir taip veda grandiozinę armiją gerbėjų, iš pasirodžiusių komentarų galima spręsti, jog filmas subalansuotas ir ne itin šia frančize iki šiol besidomėjusiems žiūrovams. Na, o užkietėjusių fanų laukia geros naujienos: komentaruose taip pat nesunku įžvelgti ir mintį, jog filmas tik pradeda ilgą pokemonų kino filmų seriją…


Primename, jog jau šį šeštadienį, Gegužės 4 d. 14 val. Vilniaus Katedros aikštėje bandysime sukurti gyvą Detektyvo Pikachu paveikslą ir dovanosime jums išansktinę filmo peržiūrą. Deja, nors registracija nemokamiems bilietams gauti jau baigėsi, nepasikuklinkite ateiti į renginį ir sudalyvauti unikaliame Pikachu Flashmobe: https://www.facebook.com/events/1181794828646784/