Pastaruoju metu „Activision“ pakankamai sėkmingai atnaujino ir naujam gyvenimui prikėlė „Crash Bandicoot“, „Crash Team Racing“ ir „Spyro the Dragon“. Tikimės, kad remasterių sėkmė bus tęsiama ir atnaujinant pirmuosius du „Tony Hawk’s Pro Skater“ žaidimus, kurie buvo išleisti „PlayStation“ konsolėje 1999 ir 2000 metais. Dažnai būtent šiems žaidimams yra priskiriami nuopelnai už po jų išleidimo vykusią tokių sporto žaidimų raidą, kuomet gimė tokios serijos kaip konkurentų „Electronic Arts“ kurtos „SSX“ ir „Skate“.

Tai nebebus pirmas kartas, kuomet „Activision“ bando prikelti Tony Hawk žaidimų seriją. 2012 metais buvo išleistas „Robomodo“ sukurtas „Tony Hawk’s Pro Skater HD“, bet žaidimas nebuvo priimtas šiltai dėl gerokai prastesnės jo kokybės. Tos pačios studijos „Robomodo“ 2015 metais sukurtas „Tony Hawk’s Pro Skater 5“, buvo vertinamas taip blogai, jog serijos gerbėjai jau buvo linkę pamiršti Tony Hawk vardu pažymėtus žaidimus.

Šį kartą „Activion“ senųjų „Tony Hawk’s Pro Skater“ atnaujinimą patikėjo studijai „Vicarious Visions“. Šis pavadinimas tikrai bus girdėtas žaidusiems „Crash Bandicoot N. Sane Trology“ – prieš kelis metus studijai tikrai pavyzdingai atnaujino pirmuosius tris „Crash Bandicoot“ žaidimus. Kaip ir su pastaruoju projektu, taip ir su šiuo „Vicarious Vision“ žada išlaikyti geriausias „Tony Hawk’s Pro Skater“ savybes atnaujindami šiuos žaidimus.

Atnaujintame „Tony Hawk’s Pro Skater“ sutiksime serijos gerbėjams puikiai pažįstamus riedlenčių sporto atstovus kaip Tony Hawk, Bucky Lasek, Bob Burnquist, Elissa Steamer, Steve Caballero, Andrew Reynolds, Geoff Rowley, Kareem Campbell ir Chad Muska. Fone skambės ir jau ikoniška tapusi muzika iš pirmųjų žaidimų, kurią kūrė tokios grupė kaip „Bad Religion“, „Dead Kennedys“, „Naughty by Nature“ ir „Rage Against the Machine“.

„Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2“ 60 kadrų per sekundę dažniu leis senus ir naujus triukus atlikti visuose senuosiuose žaidimuose matytuose lygiuosiu, kurie, žinoma, bus papildyti. Jei vis tik klasikinės rampos nusibos tiek singleplayer, tiek multiplayer kampanijose – bus galima sukurti savo lygius ir mesti naują iššūkį savo draugams. „Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2“ bus išleistas rugsėjo 4 dieną „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ konsolėse bei „Epic Games“ parduotuvėje.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!